Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de mégis néha másra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de mégis néha másra vágyom?! Normális ez? Minél több tanácsot, véleményt várok.

Figyelt kérdés
Van egy elég tartós kapcsolatom,megjegyzem,ez nekem az első komoly kapcsolatom és kétségkivül szeretjük egymást.Viszont nem tehetek róla, hogy folyton felötlik egy olyan hátsó gondolatom, hogy 18 éves vagyok és még szeretnék más lányokkal is lenni,éljem az életem.Félek, hogy ez a kapcsolatom túl lefog engem és mire észreveszem magam már kinövök a bulizásból meg csajozásból. Nem tudom ha van-e erre megoldás de azért szivesen meghallgatnék pár véleményt,tanácsot,esetleg aki egy kalap alatt van velem.Számomra ő az első lány és képtelen lennék megcsalni,viszont néha nagyon körülvesz a kisértés,persze ellen tudok állni,de viszont úgy érzem hogy bizonyos dolgok így kimaradnak az életemből? Normális ez? :S
2009. jún. 2. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez normális sztem. Neked kell döntened, hogy készen állsz-e egy tartós kapcsolatra. Ha bulizni vágysz, néha elmehetsz csak haverokkal.Nem? Ha meg úgy van, tartsatok egy kis szünetet. Akkor tudsz mást is megismerni. 18 évesen még fiatal vagy. Inkább most bulizz, mint később!Meg fogod bánni, ha nem éled ki magad mindenhogyan egy komoly kapcsolat előtt.
2009. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neked még nem való a komoly kapcsolat...

Nem mondom, hogy néhanapján nem fog el mindenkit egy kis kísértés, de ha valódi a kötődésed a párodhoz, és tényleg komolyan gondolod, akkor ilyen gondolatok nem merülnek fel.

18 évesen teljesen normális, hogy ezt érzed.


Nekem anno az őseim mondták, még nagyanyám is, hogy felejtsem el a komoly kapcsolatot, éljek! :D Amaz majd jön magától.

2009. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát...én már 4 éve élek komoly kapcsolatban.16 éves voltam amikor megismertem a abrátomat (ő az első komoly),elötte minden 7végén jártam bulizni,pasizgatás...)hmmm nem is tudom nekem volt egy időszak amikor nagyon de nagyon mentem volna bulizni (és inkább nélküle)aztán el is járogattam de nagy ritkán...azután meg hozzá csapodtam a haverjaihoz és alig várom a 7végéket,hogy "csináljunk" vmit...baromkodjunk vagy bulizzunk tökmindegy csak haverokkal legyek és a barátommal.
2009. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy távkapcsolatunk van!Ami még jobban megnehezíti a dolgunkat! Köszi az eddigi válaszokat!
2009. jún. 2. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja! Akkor te honnan tudod, hogy ő megcsal-e? Én a távkapcsolatban nem hiszek. Ritka találkozások, közte meg mindenki éli a saját életét, persze alkalmi kapcsolatokkal, mert ugye a szexuális igényeket ki kell elégíteni.

Én nem sokat gondolkodnék....

2009. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csal meg,ez biztos!:) Itt nem is ez a kérdés,ezt csak plusz infóként írtam ki.De köszi válaszod neked is!:)
2009. jún. 3. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok!

Távkapcsolat? Akkor nagyrészt emiatt is lehetnek ezek az érzéseid, én biztos vagyok benne, hogy ha a lakóhelyed közelében lakna a barátnőd, és sűrűn tudnátok találkozni, nem éreznél kényszert alternatívákra.


Nekem is az első kapcsolatom távkapcs. volt, de aztán megegyeztünk, hogy nem folytatjuk tovább, mert esély se látszódott arra, hogy belátható időn belül megoldjuk a távolságot... (nagyon fájt, és sok hónapig szenvedtem emiatt, de így volt jobb mégis.)

Annak semmi értelme nincs, hogy hetente 1-2x találkoznak a felek, ha még a tudat sincs mögötte, hogy "bármikor elugorhatok hozzá."


Nem akarlak elkeseríteni, de ha ti sem tudtok lakóhelyileg közelebb kerülni egymáshoz záros határidőn belül, a kapcsolatnak nincs jövője...

(Ismerek egy párt, akik 8 hónapig éltek távkapcsban (240 km), de náluk már a 2. hónap után világos volt, hogy munkahelyet vált az egyik, hogy összeköltözhessenek. Nehezen, de kibírta a kapcsolatuk addig, és azóta is megvannak.)

2009. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Mi úgy kezdtük a kapcsolatot,hogy együtt voltunk,vagyis közel laktunk egymáshoz,de külömböző okok miatt, messze kerültünk egymástól (kb 600km),mostmár viszont nemsokára 1évhez közeledik a kapcsolatunk,és még mindig nagyon szeretjük egymást,és a nyarat is együtt fogjuk tölteni.

Ami az összeköltözést illeti,leghamarabb csak 1év múlva tudnék váltani lakhelyet,és akkor majd meg is teszem,viszont kérdés hogy addig megmaradunk így ahogy vagyunk!:s Mindketten nagyon reméljük,de ez csak idővel döl majd el. Köszi válaszod.

2009. jún. 4. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!