Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ötlet? Hol tudnám megvenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet? Hol tudnám megvenni?

Figyelt kérdés

Barátomnak jövőhéten lesz a születésnapja. Még csak kb. másfél hónapja vagyunk együtt, így nem ismerem annyira mit szeret, mit nem, de arra gondoltam veszek két uyganolyan gyűrűt és az egyiket neki adom, a másikat pedig én viselem majd. Szerintetek ez milyen ötlet? Jó vagy hagyjam inkább? Viszont az idő sürget! És még arra lennék kíváncsi, hogy DEBRECENBEN hol találok ékszerest, mert nem jártam eddig túl soknál, úgyhogy nem igazán tudom, hogy hol tudnám beszerezni a két gyűrűt.

Köszönöm! :)


2012. febr. 8. 20:32
 1/10 -=Koldus=- ***** válasza:
És szereti a gyűrűt? Visel most is?
2012. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő után még korai a közös gyűrű. Am ékszerválasztáshoz kell legjobban ismerni a másik ízlését
2012. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, (magamból kiindulva) kicsit intimebb gyűrűt venni egy srácnak, mert az olyan magamhozláncolós...

Viszont egy medál pl egy olyan aminek az egyik fele nálad, másik nála van, már szimpibb...

De embere válogatja...

2012. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy gyűrűje van.
2012. febr. 8. 20:52
 5/10 A kérdező kommentje:
És akkor mit tudnátok ajánlani ennyi idő után?
2012. febr. 8. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Bögre, párna, kulcstartó.... stb

Mindennapos használati dolgok

2012. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Solarian ***** válasza:

Neee, ez komoly? Övé az egy gyűrű?

Félre a viccet: Sztem még korai.

2012. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó, értem. Nem gondoltam volna, hogy azért ennyire nagy jelentőséget tulajdonítotok a gyűrűknek :/ Meg se fordult aa fejemben ilyen magamhoz láncolósdi meg ilyenek, csak egyszerűen ez jutott eszembe, de akkor el van vetve. Viszont akkor mostmár az a kérdésem, hogy mit ajánlotok helyette? És csak SZERDÁIG van időm!
2012. febr. 9. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már írtam pár tippet
2012. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tudok egy jót! Csak kérdés, hogy megcsinálják-e neked szerdáig? Van egy amolyan varázsbögre (Extrem-digitalnál is lehet ilyet, de a Vaterán is láttam), aminek az a lényege, hogy adott egy sima - általában fekete - bögre, amibe, ha meleget öntesz, kijön egy fénykép. Ezt te magad választod ki, lehet rólad, vagy rólatok közös. A fiam karácsonyra adott ilyet a barátnőjének, nagy sikere lett!
2012. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!