Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek azt a barátotokért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek azt a barátotokért? Vagy ez nem jó ötlet? Szval a barátom sulis, és hétvégente jár dolgozni, mivel a szülei nem támogatják. Így neki kell megvenni minden kaját, ruhát stb.

Figyelt kérdés

És pár napja panaszkodott h mindig ugyan azt eszi és nem jó mindig a kenyér a vajjal. Szval arra gondoltam h én viszek neki minden nap ebédet, mivel a mamám konyhás és tőle kapok minden nap. És majd az én adagom oda adom a barátomnak. Nem venné sértésnek ezt h én viszem neki a kaját? Ti hogy reagálnátok erre? Én tényleg csak segíteni akarok neki.

L19 F20


2010. febr. 27. 20:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem kedves ajánlat
2010. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
sztem ez egy nagyon jó ötlet. Egyféli szívéhez a gyomrán át vezet az út. (Nekem nagyon tetszene)
2010. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
sztem tök jó ötlet :) én nem hiszem h a barátod zokon venné a figyelmességed
2010. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
szerintem mutass neki valahol neten éhező afrikai gyerekekről képeket, videót. nem fog többet nyávogni.
2010. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem tudnám teljes örömmel enni az ételt, ha valaki a sajátját adná nekem oda és neki nem lenne helyette. Mi lenne ha előtte megkérdeznéd, vagy valami? ^_^
2010. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
h érted h konyhás? h szeret főzni, vagy h konyhán dolgozik, és ingyen hozza a kaját?mert akkor tuti megért. de a fiúk nagyon büszkék, és nem tudni h reagál, ha a kaja ingyen van mondd meg neki h ugyis ingyen volt neked nem került semmibe.És akkor tuti elfogadja. De ha nem volt ingyen van rá esély rá h nem:S
2010. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
ingyen van a kaja, mivel a mamám ott dolgozik. nekem meg lesz mit ennem, mivel itthon anya főz.
2010. febr. 27. 20:41
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben nemes gesztus, csak nehogy rossz néven vegye és megsértődjön.
2010. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg ezt tőle. Én jó gondolatnak tartom, ha a helyében lennék, örülnék, hogy gondol rám a párom.
2010. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Most én ezt nem értem.


A barátod heti 5 napot suliba, 2 napot dolgozik 7végén, tiszta sor.


DE KÜLÖN ÉL?

Mert azt nehezen tudom elképzelni, hogy havi 8 nap hétvégi melóval pl. külön lakást fenn bír tartani.


Viszont ha nem akkor otthon él. Azt meg szintén nem tudom elképzelni, hogy nem adnak neki otthon vacsorát.


Esetleg kolis?

2010. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!