Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri feladni az almainkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri feladni az almainkat vagy elszalasztani nagy lehetoseget (pl kulfoldi allas vagy iskola) egy fiatal kori szerelem miatt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
semmiképp
2012. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, én ezt tettem mert azt hittem együtt vagyok az igazival és lemondtam egy nagy tervemről amit akkor megvalósíthattam volna, de nem tettem és lehet már nem is tudom majd megvalósítani soha többé. Az a bizonyos nagy szerelem pedig már sehol sincs...
2012. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy többször felteszed ugyanazt a kérdést még nem fognak többen írni.
2012. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatalkori szerelemböl álltalában nem lesz semmi, csak szeretitek egymást pár hónapig, esetleg egy évig, de a suli az egész életedet megváltoztathatja.
2012. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. kategorikusan kijelenthetem. Még akkor sem, ha akár egy fiatalkori szerelem többévesre sikerül. Én így jártam, azóta se álom, se szerelem. Nem szabad az álmaidat feladni!
2012. febr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ice-T válasza:
Eszedbe ne jusson lemondani az álmaidról! Soha nem leszel különben boldog! Egyébként meg ha igazán szeret akkor megy veled külföldre is!
2012. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 I am God ***** válasza:
Egy nöért ezt ne add fel, akármennyire jó, meg jó a kapcsolat. Nö ott is van ahova mész, 1200 € nettó fizetés viszont nincs ahol most vagy...
2012. febr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NEMMM...!!!!Húzz el ebből az országból amilyen gyorsan csak tudsz....vissza se nézz....te legalább megteheted..!!!!
2012. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Simán.A szerelem nem ér meg ennyit,hogy feladd sőt semmit se.Azonnal menj,kint ugyanúgy lehet párod bárki főleg ha jó szakmád van,ezt most pasikra értem :)

Szóval menj,én is megyek nemsokára,jelentkeztem állásokra,várok a válaszra.

2012. márc. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!