Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen fiatal vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen fiatal vagyok egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondják, hogy túl fiatal vagyok, de nyolcadikos vagyok, és tetszik is valaki. Szeretnék vele összejönni, de félek, hogy megkapom a "túl fiatal vagy" című hegyi beszédet. Idővel megbékélnének vele?
2011. nov. 17. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nyugodtan lehet barátod/barátnőd (nem tudom a nemedxd) már ennyi idősen :D

de azért ne tervezz hosszútávra még előtted az élet partihard minden:D

2011. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, túl fiatal vagy, persze ettől még simán lehet jó. És igen, meg fogod kapni a hegyibeszédet, és simán lehet, hogy minden hibádat a kapcsolatod rovására fogják írni ("semmi tanulás, csak a pasi"). Persze ettől megbékélnek majd, akkor is a lányuk vagy, de fel kell készülni sok nehéz pillanatra; valamit valamiért!
2011. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kérdés mit értesz kapcsolaton.

Barátkozni, együtt járni, vagy durr bele a közepébe?

2011. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 LadyLee ***** válasza:
Szerintem is fiatal vagy még - én a helyedben még 1-2 évet várnék. Nyugi, lemaradni semmiről sem fogsz.
2011. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nyolcadikosan volt az első fiúm..(: aki akkor tizedikes volt.(:
2011. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen, fiatal vagy.


engem ilyenkor a lányok csöppet nem érdekeltek (bár ez lehet mert egy normális korombeli lányt sem ismertem)


személyem szerint ilyen korban az embernek otthon kéne tanulnia és lógnia a saját nemével

2011. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hű, hát most aztán feladtátok a leckét! :) Azért köszönöm minden válaszolónak. Kapcsolat alatt nem azt értem, hogy kizárólagossági szerződést kötök, és azt sem, hogy... Hanem úgy, ahogy egy 14 éves lány szeretni tud, semmi több. Igen, lány vagyok :)
2011. nov. 17. 16:57
 8/12 anonim ***** válasza:
fiatal vagy szinte gyerek, de ha úgy érzed csináld, csak aztán ne legyenek túl nagy illúzióid, kevésbé lesz nagy a pofára esés
2011. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem nem

F18

2011. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem hegyi beszéd, gyerek vagy.
2011. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!