Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki szerintem szeret, de mégis fél, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az van,hogy egy suliba járunk,látom rajta,hogy kedvel,de valahogy mégsem enged magához közelebb,szerintem attól fél,h az egész évfolyam rólunk fog "csámcsogni" ,ami engem nem érdekel,de Őt szerintem igen,most mit csináljak,hogy jöjjünk össze? Amúgy még nem mondtam Neki,h szeretem,de szemezés már volt
2012. febr. 8. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
menj oda beszélgess vele és ha tényleg ez a baja próbáld meg megbeszélni vele hogy nem "csámcsogna" rólatok senki. de mindenképpen beszélgess vele, aztán meg hívd el randira ;)
2012. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felnőttök vagy beszélgettek kicsit.
2012. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nálunk is ez a probléma. Nekem is tetszik egy srác az évfolyamból, de nem akarom hogy mindenki piszkáljon vele, hogy "jujj, xy és z járnak!!Hallottad?". Ha pl. általánosba jársz esetleg, akkor várd meg amig kijárjátok a sulit, utána próbáld elhívni valahova. ha nem jártok általánosba, akkor meg szerintem ilyen miatt pletykálgatni rólatok.. mondd meg a lánynak, hogy ne foglalkozzon vele.
2012. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát jó,megmondom Neki az érzéseimet,de ha zavarja én azt is megértem,abban az esetben békén hagyom,
2012. febr. 8. 22:12
 5/5 Daisyke válasza:
Én ezt egy éve végig jártam barátommal, és ha valakit igazán szeretünk, akkor nem igazán szabad vele törődni ki, mit mond... Minden csoda 3 napig tart, ha azt átvészeled, akkor minden rendben mehet :D ééés ha érzéseidet nyíltan felvállalod, csak jól kerülhetsz ki a dologból.. Én már vallottam fiúnk szerelmet életemben, és rosszul kerültem ki a dologból, nem jártam sikerrel, de legalább biztos voltam benne, hogy az ügy felejtős ;)
2012. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!