Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ice-T kérdése:

Szerintetek, ha egy lány azt mondja nem szerelmes beléd, de barátként nagyon szeret, abból még lehet szerelem?

Figyelt kérdés
A kérdésre én is hamar rávágnám, hogy nem hiszem, de megpróbálom pár mondatban röviden leírni mi is történt velem. Kb 1,5 éve megtetszettem egy lánynak, tulajdonképpen ő is nekem, bár szerelmet nem éreztem eleinte. Ő össze akart velem jönni. Össze is jöttünk. majd kb 1,5 hónap után azt mondta ne haragudjak de nem szerelmes belém, de amúgy nagyon kedvel, de nem szerelmes és szakítsunk. Én eddigre már nagyon szerettem őt és sajnos azóta is. Mint kiderült visszament a volt palijához akivel 5 éve együtt voltak már előttem. A mi kapcsolatunk itt nem szakadt meg, folyamatosan kereste a társaságom és mivel elég rosszul bánt vele ez az ember így nagyon ki volt borulva és nekem sírta el a problémáit. Én bíztam benne, hogy ha otthagyja visszajön hozzám, de nem így lett, összejött kb 1 éve egy másik emberrel aki szintén nem sokat törődik vele és megint csak kivan, de még mindig fel hívogat és azt is mondta nem szeretné megszakítani velem a kapcsolatot mert az egyik legjobb barátjaként szeret engem. Azt is mondta, hogy sokat gondolkodott kettőnkön és sajnálja ,hogy nem belém szerelmes mert tudja ,hogy én jól bánnék vele. Én nemsokára elmegyek külföldre melózni és mondtam neki, jöjjön ki velem. Erre azt mondta ezt ő már 98%-ban eldöntötte, hogy nem akar velem összejönni. És nem akar hitegetni. Lehet ebből még szerelem, vagy nem? Én soha nem szerettem még így lányt mint őt és nagyon szeretném visszakapni!
2012. febr. 9. 00:10
1 2 3
 11/22 prado09 ***** válasza:

Hasonló volt helyzetem! 1 osztálytársam (lány) teljesen belémzúgott, jó csaj volt, de nekem nem kellett egyáltalán! kijártuk a sulit, legjobb fiú barátja lettem, lassan nagyon meg is szerettem, aztán próbálkoztam nála, de ő nem szeretett, csak a legjobb és egyetlen legjobb fiú haverjának tekint! Most is! így sikerült legjobb haveroknak maradnunk, mindent megbeszélünk, de nem jártunk 1x-sem! És nem bánom ha így is marad! Mert jó barinő :D

Szval sztem, ugy mondom neked 70% hogy még talán összejösztök! De az én esetemben nem lett semmi!!!

(Csak 1 jó nagy smacizás a bárban mikor jól berúgtunk Muhaha :D )

2012. febr. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy kiábrándítalak, de ebből semmi nem lesz :( Velem számtalanszor volt már ilyen és nem lehet rá racionális magyarázatot adni, hogy miért. Nem feltétlenül konkrét oka van annak, hogy nem szerelmes beléd. Hiába bánsz jól vele. Én jártam valakivel még 4 éve, jól bánt velem, kedves volt meg aranyos, csúnya sem de éreztem, hogy nem működik. Hiányzott valami plusz. Sokat gondolkodtam rajta, hogy magamnak is megmagyarázzam mi nem volt jó benne. Rájöttem, hogy többek között unalmas volt. Nagyon csúnyán hangzik de ez a tipikus elkenhető, azt csinálja amit én szeretnék, amikor én szeretném, semmiről nincs konkrét véleménye, ha csúnyán rászóltak vagy oltogatták a barátaim, akkor meghúzta magát és nem szólalt meg... Bocsi, elkanyarodtam a témától, de volt olyan is, akinél fogalmam sincs, hogy miért nem alakult ki. Aztán sokaknál meg igen de villámgyorsan kiábrándítottak.

De mindegy, most nem erről van szó. Szerintem úgy gondolja, hogy jó veled beszélgetni, de szexuálisan nem vonzódik hozzád. És ez nem fog megváltozni ám sosem...

Szerintem találni fogsz te hozzád illő párt, aki viszontszeret! :)

24/N

2012. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hmm... nekem sikerul 6 (HÈT) evet elb*sznom egy ilyen nore mint a emlitett hogy. Csak nem skorpio a jegye? :)

Felreertes ne essek... most is szeretem, de nem ugy es ugy vallom hogy most is jo baratok vagyunk, bar semmi kozunk egymashoz. A legjobb hogy ha elkuldod a fenebe es korbenezel mert rengeteg olyan no van aki PONT utanad acsingozik es meg tudna becsulni. Ez a no teged soha nem fog. Ha ossze is jossz vele valamilyen csoda folytan, az csak atmeneti allapot lenne emig nem talal helyetted jobbat.

2012. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Ivan Iljics ***** válasza:

Na jó, ez nem biztos hogy így van de...


Már réges-régen ott kellett volna hagynod a csajt.

Ha magára hagyod egy kicsit akkor rá fog jönni hogy baromira hiányzol neki és mégis szeret. Ha nem, akkor hagyd a fenébe. Szeress ki belőle, keress valami normálisabb lányt.

2012. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat, kicsit elgondolkodtatott. És sok mindenben igazatok is van.

Viszont az nem igaz, hogy unalmas lennék! Rengeteget nevet amikor velem van. Mindig mondja is, hogy azért is szeret velem lenni mert sokszor megnevettetem. Egyáltalán nem vagyok olyan, hogy ha rám szólnak meghúzom magam, sőt ha úgy érzem igazam van azért mindig kiállok, ezt ő is tudja. A legújabb az, hogy azzal oltogat engem, képzeljétek még ma is, kb 1 órával ez előtt is felhívott, hogy hívjam én fel a paliját és mondjam el neki, amit neki is, hogy mennyire szereti őt és nem bánhat így vele. Sajnálom szegényt mert sírva hív fel és tényleg nagyon fáj nekem, hogy bántják (szerencsére nem fizikálisan) ez esetben biztos, hogy megvédeném, bármi áron, ez biztos. Csak egyszerűen szemét hozzá a barátja és ez nagyon bántja. Na most én még talán fel is hívnám a paliját elmondani a véleményem, de mivel tudom, hogy duruzsol neki fél órát aztán kibékülnek , így elég hülyén érezném magam, azonfelül totál értelmetlen is lenne. Ha tudnám azt, hogy végleg szakít vele, akkor lehet felhívnám beolvasni a barátjának, de így na ne! Szóval nehéz dolog ez. A szexről meg, amikor összejöttünk majd fel falt, szóval nem hinném, hogy nem vonzódott hozzám szexuálisan, nem hazudok nektek, de még attól is reszketett és orgazmusa volt ,hogy csókolgattam a nyakát, emlékszem tisztán, ilyet azért nem felejt el az ember és tényleg nem tudom miért nem működik ez nekünk, csak arra tudok gondolni, hogy túlzottan jó voltam hozzá, ha kicsit lazábban kezelem, akkor lehet most is mellettem lenne.

2012. febr. 9. 10:49
 16/22 A kérdező kommentje:
Még valami, emlékszem akkor már kb fél éve nem volt a barátnőm és egyik alkalommal amikor találkoztunk azt mondta, hogy ha most ő olyan nő lenne aki nem tud uralkodni a vágyain, akkor rám mászna, mert jól nézek ki és nagyon igényes vagyok és nagyon tetszek neki mint férfi. Lehet ekkor kellett volna nekem is a tettek mezejére lépnem. Most már mind1, de ez nem azért volt mert én nem mertem kezdeményezni, csak egyszerűen nem vagyok biztos benne, hogy tetszene neki. Nem akartam bunkó lenni és megbántani. De ez most már teljesen mind1, tényleg megpróbálom elfelejteni, mert itt én már többet nem tehetek. Jól fog jönni a külföldi munka, legalább jó messze leszek tőle.
2012. febr. 9. 11:19
 17/22 anonim ***** válasza:
Ugy véled hogy a kulfoldi munka megold barmit is? :)) En 2xjottem haza a fix munkahelyemrol kulfoldrol. Egyszer Norvegiabol.. egyszer pedig Angliabol. Uggggyanaz volt a helyzet mint nalad. Iszonyt jol erezzuk magunat mikor egyutt vagyunk de reszerol valami megsem stimmel. A sex is ugyanaz mint nalatok... tudod mit... ezzel a fejjel es ennyi ido utan azt kell hogy mondjam hogy tenyleg elveszetegetett ido volt es nagyon sajnalom mert nem erdemelte meg. Hisz csak "jatszik"... Sok sikert a dontesben.. bar ketlem hogy ebben az esetben volna olyn hogy jo dontes.
2012. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

sztem sem lesz belőle semmi.. talán majd ha elmész rájön hogy mit veszített.

( am. hiába vannak jófiúk, a nők mégis az izgalmasabb, "rossz fiúkat" választják, aki számtalanszor megalázzák őket, és semmbe veszik, trófeának tekintik őket.. ne kérdeztd,hogy miért.. ez igy van (sajnos))

2012. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az én válaszom a legrövidebb. Azért azt mondja hogy 98% mert nem akar megbántani (hiszen a barátod) és még ott az a 2%. Egyébként a lányoknál NINCS 100%!!!
2012. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hát a legközelebbi csajommal már én sem leszek jófiú!

Amúgy meg eszem ágában nincs itt maradni ebben az országban, én haza max látogatóba jövök.

2012. febr. 9. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!