Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltolódtak a férfi-női szerepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicca kérdése:

Eltolódtak a férfi-női szerepek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alapvető probléma az, hogy én többet keresek mint ő. Vezető beosztásban dolgozom ezért nő létemre megszoktam, hogy fontos dolgokban döntök, hogy mindig pörgök és mindig nekem kell elintézni mindent. Azonban a kapcsolatomban nem erre vágyom, szeretnék NŐ lenni. Jelenleg ő a közösen használt, de tulajdonjogilag a saját lakása után fizeti a nagyon magas törlesztő részletet ezért az én pénzemből élünk, megyünk síelni vagy nyaralni vagy moziba. épp ezért ő nem szervez semmit mert "az én pénzemmel nem rendelkezhet". Viszont ezzel együtt én főzök, mosok, takarítok, próbálok nő lenni, de úgy érzem ő ebbe belekényelmesedett és még nem is tisztel. Mit tegyek?
2012. febr. 9. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
nekem a rémálmom egy olyan helyzet hogy a párom többet keressen nálam! A férfi az legyen férfi!
2012. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindenképpen beszélj vele, hogy mégis mit gondolsz erről a helyzetről. Ha ez már meg volt, akkor - csúnyán mondva- hisztizz, mutasd kicsit lehangoltnak magad- nálam ez hatásos. Próbáld megbeszélni vele, hogy egy kicsit több figyelmet fordítson kettőtökre, mondjuk úgy, hogy heti 1x lepjen meg valami finom vacsival. Ugyanakkor neked is meg kell értened őt is, mert valószínűleg nem akar a te pénzedből költekezni. Lehet még fiatal vagyok ehhez a témához, de én ezt tudtam javasolni. Ha esetleg nem hasznos a válaszom, akkor bocsi.

20/l

2012. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ő ügyvéd, ugyh úgy gondolom h letette az asztalra azt amit le lehetett, de mégis ez a felállás. Nem tudom mit tegyek :(
2012. febr. 9. 20:56
 4/15 anonim ***** válasza:

Szóval... van egy palid, nagy lakáshitellel... Amit fizet tisztességgel.

Te pedig eltartod, főzöl-mosol, takarítasz rá, meg minden egyéb luxus, amit akar.

Nem h.ülye a pali. Én se dobnálak ki. Csak fordítva igen gyorsan. Én keresem a pénzt amiből élünk, és egyébként még a segge is ki van nyalva? Ahha...

Mit tegyél? Hát mondjuk tanítsd meg wc-t suvickolni esetleg főzni egy virslit.

Azonkívül semmi extrát.

2012. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk a párom keres jóval többet (híresség a médiában) így akárhogyis nézzük én megfeszülhetek akkor is jelenleg ezen a szinten tudok mozogni, már ha kiindulunk abból hogy még csak 22 éves civil hímegyed vagyok. Ettől függetlenül a döntések túlnyomó többségét én hozom, mert én hordom a nadrágot.
2012. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért ő is főz néha, meg csinál reggelit, csak mégsem érzem nőnek magam...sem eléggé megbecsülve
2012. febr. 9. 21:01
 7/15 anonim ***** válasza:
mi efajta gondokat ugy oldottuk meg hogy nincs enyém tied mienk van közös számla közös élet.nem tudom házasok vagytok e vagy mien régi kapcsi együtt éltek e de ha együtt éltek felesbe fizessetek mindent
2012. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy híresség? Wow :) Elmondanád hogy mit teszel azért h mégis megmaradjon ez a balansz a nemek között? (a döntéseket kivéve, mert azt már írtad)
2012. febr. 9. 21:04
 9/15 anonim ***** válasza:

"belekényelmesedett és még nem is tisztel" Szerintem egy kapcsolatba nem fér bele az ,hogy nem tiszteljük a másikat.


Sokmindenen lehet segíteni ,de az ,hogy nem tisztel alapvető probléma. Neked pedig a munkád miatt szükséged van arra ,hogy tiszteljenek (szakmai ártalom:)

Talán meg kellene vele beszéld kicsit nyomatékosan ,hogy ez így neked nagyon nem jó!


Végső esetben hagyd ott ,hogy élje az életét és te is boldog lehess amellett aki elfogad.

Szerintem eléggé nő vagy otthon, többet nem tehetsz.


Nagyon kár ,hogy így alakult.

Talán mások tudnak jobb tanáccsal szolgálni.

A lényeg az ,hogy kereszt szüleim is ugyan így vannak mint most te és ők tökéletesen elfogadták a dolgot.Tehát nincsen lehetetlen csak neked nem volt szerencséd:S

2012. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én a közösködést már többször említettem (másfél éve élünk együtt) de azt mondja h szó sem lehet róla, majd akkor ha minimum annyit keres mint én (előléptetés kb egy éven belül várható)
2012. febr. 9. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!