Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő-férfi barátság valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő-férfi barátság valakinek sikerült már?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy egy pasi csak akkor ír rám, keres ha kapcsolatot akar? Ha meg normális hangon mondom neki hogy max barátság lehet, akkor azonnal elhúz, sőt még meg is haragszik, és nem keres soha többé? A pasik nem szeretik, ha van lány barátjuk?


Én csajként örülnék annak, ha kapcsolat nem is lehetne, de a jó viszony megmaradna. Nekik ez nem fontos? Vagy csak én dramatizálom túl?


2012. febr. 8. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem van gimiből lány barátom. 22/f
2012. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem működött kb 2 évig! Tényleg csak haverság volt, de mindent megbeszéltünk mintha a lány a húgom lett volna.


De aztán.......ő szakított a párjával....rá pár hónapra nekem is összejött a dolog én is szakítottam a párommal...ezután 3 hónapig voltunk még barátok haverok tesók...de utána én többet szerettem volna rájöttem h több kell, és 2 nap gondolkodás után ő is belement. de ennek már 1 éve.

Azóta vagyunk egy pár....


Ergo addig működik míg vagy van párotok mind a 2 félnek, fiúnak és lánynak is, avagy nem érez iránta komolyabban..vagy nincs testi vonzalom...

2012. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne vesszetek össze sose, ha már így sikerült nektek.
2012. febr. 8. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem több lány barátom is van.azért haragszanak meg mert ők nem csak barátot keresnek hanem szerelmet.
2012. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak lány barátaim,nem is kevés, viszont ha egy lány tetszik nekem,akkor tőle nyilván nem barátságot akarok,és akkor nyilván rosszul esik ha visszautasít,így később nem keresem a társaságát,mert megalázónak érzem,h olyannal lógok együtt,aki engem visszautasított...
2012. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2. vok. kösz nem hiszem h fogunk...:)


de egyébként több lány barátom is van..velük tartom ilyen 1-2 hetente a kapcsolatot, ők volt osztálytársak régről...vagy akikkel együtt nőttünk fel....ők teljesen mások, teljesen máshogy szoktuk meg egymást...

2012. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A barátnőim párjai a barátaim...és Ők ne akarnak semmit sem Tőlem és Én sem Tőlük...
2012. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem összesen 4 barátom van,abból kettő lány kettő fiú.Abból a két lányból eggyel kb heti rendszerességgel találkozunk és mindent meg tudunk beszélni.:-) Ő vele jártam egy ideig és azóta ő lett a legjobb barátom.Most már úgy állunk hogy az ő egyik barátnőjével járok együtt.:-)

Szerintem a fiú-lány barátság nem csak létezik hanem az egyik legjobb dolog.:-) A volt barátnőmtől kapom szinte a legtöbb szeretete és megértést.14/f

2012. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez sem úgy működik mint a gyerekeknél: "ma te leszel a barátom" és rámutatsz. Kialakul. Nekem több olyan nő/lány is van, aki a barátom és beavat bizalmasan a dolgaiba. Ha bajban segítséget kér. Igen létezik, ahogy semmilyen barátságot sem, ezt se lehet akarni, hogy legyen.

35F

2012. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Igen, létezik..

És nem is akartunk egymástól még soha többet.

18/F

2012. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!