Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltolódtak a férfi-női szerepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicca kérdése:

Eltolódtak a férfi-női szerepek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alapvető probléma az, hogy én többet keresek mint ő. Vezető beosztásban dolgozom ezért nő létemre megszoktam, hogy fontos dolgokban döntök, hogy mindig pörgök és mindig nekem kell elintézni mindent. Azonban a kapcsolatomban nem erre vágyom, szeretnék NŐ lenni. Jelenleg ő a közösen használt, de tulajdonjogilag a saját lakása után fizeti a nagyon magas törlesztő részletet ezért az én pénzemből élünk, megyünk síelni vagy nyaralni vagy moziba. épp ezért ő nem szervez semmit mert "az én pénzemmel nem rendelkezhet". Viszont ezzel együtt én főzök, mosok, takarítok, próbálok nő lenni, de úgy érzem ő ebbe belekényelmesedett és még nem is tisztel. Mit tegyek?
2012. febr. 9. 20:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet h nem is konkrétan "nem tiszteletről" van szó, inkább nem tudom feldolgozni h mindezek ellenére is én szeretem őt jobban
2012. febr. 9. 21:11
 12/15 anonim ***** válasza:
akkor hisztiz be ha nem akar osztozni a gondon hagyd ott pár napra ha szeret akkor utánad megy könyörögni és udvarolni belemegy bár mibe
2012. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#5.vagyok.

Röviden annyit teszek a balance érdekében, hogy szeretem magam férfinak érezni,(nem kongatom a mellkasom) és imádom a tenyeremen hordozni, olykor olykor a karomban vinni csak úgy, reggelit készítek neki az ágyba, ő cserébe isteni meleg vacsorát készít nekem este. A szemetet én viszem ki, a fűvet én nyírom, viszont az ingeimet és kalapomat ő tartja karba és vasalja. Az érzelmeink is összhangba vannak. Csak én keresek kevesebbet...22/F

2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbb esetben egy férfi nehezen viseli,ha a nő többet keres,de ezzel nem mondtam újat azt hiszem.mint minden más megoldandó problémánál,meg kell beszélni.úgy a tiszta,mindkettőtöknek.de sajna az elég nagy gond ha ennyi mindent megteszel(anyagiak,háztartás és még ki tudja mennyi minden amit nem írtál le) és mégsem tisztel...
2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem az a pasi becsült meg, ahol átnéztem rajta, hisztiztem, stb. Vedd félvállról az egészet, és rögtön értékelni fog!
2012. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!