Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagy szerelem után, mekkora szerepe van az emlékeknek egy új kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én amíg nem tettem túl magam az előzőn nem tudtam nagyon újba kezdeni. Amikor meg már újba kezdtem eszembe se jutott a régi.
2012. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha rögtön belevág vki egy újba?
2012. febr. 9. 11:54
 3/8 Macs1209 ***** válasza:

Ha el tudod különíteni a kettőt, illetve nem folyton

az "ex"-el jössz, és nem állandó hasonlítgatások céltáblá-

ja az új, akkor működhet. Egyébként gyorsan lapát lesz

neked.

2012. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
azt szokták mondani kutyaharapást szőrével...de én ezzel nem igazán értek egyet, hiszen ha valóban nagy szerelem volt, nem biztos hogy rögtön bele kéne egy új kapcsolatba vágni...előbb heverd ki az előzőt !!!! :))
2012. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem vágok bele újba :) az ex rögtön ezt tette.
2012. febr. 9. 16:46
 6/8 12345678 válasza:
Akkor nem volt szerelmes, vagy csak így próbál felejteni.
2012. febr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próbálkozott már párszor azzal h jön más és elfelejt,nem ment neki,de én is meguntam már ezt.
2012. febr. 25. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas szerepük van az emlékeknek! Ezt pedig azért gondolom, mivel az előző kapcsolatnak nem véletlenül lett vége, kettő ember kellett hozzá , h odáig fajuljon a dolog, h elváljanak egymástól.Tehát az embernek a szakítás után mindenképp kell idő , h átértékelje magában a dolgokat, (nem elfogultan a maga javára) belássa, h mikben hibázott.Ha ezeket átgondolta akkor belevághat egy új kapcsolatba ahol remélhetőleg ügyel majd rá, h ne kövesse el megint a hibáit.
2012. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!