Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hangulatemberrel összejönnétek?

Figyelt kérdés
Olyan srácra gondolok,aki helyes,jóképű,határozott,van humora, néha nagyon vidám,néha nagyon maga alatt van, néha mindnehez van kedve,néha semmihez. Néha kicsit keményen megmondja a véleméynét ,máskor meg nagyon kedves,és figyelmes. Egyszóval hangulatfüggő...kiszámíthatatlan,nem bírja a kötöttségeket,nem bírja elviselni,ha parancsolgatni akarnak neki. De nagyon jószívű, és ha úgy adódik kimutatja mit érez,de ha nincs jó kedve,akkor ne mmutat ki semmit...mindemellett sajátos elképzelése van a világról, mindenről sajátos és egyedi véleménye van, intelligens,és művelt,minden témához hozzá tud szólni, maga a személyisége olyan provokatív,hogy mindnekinek van róla véleménye,nagyon megosztó személyiség,kevés ember van akit igazán szeret,de értük bármire képes...

2012. febr. 9. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem hangulatember, hanem mániákus depressziós.
2012. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
:) erre kíváncsi leszek, én is kicsit ilyen vagyok, bár magamalatt ritkán szoktam lenni (szinte sose)
2012. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát végülis a "hangulatember" politikailag korrekt megfogalmazása a mániákus depressziósnak. :)


Egyébként persze, aztán beállítanám a gyógyszereit, utána semmi gond. :)

2012. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Határozott ember nem ilyen. Amúgy a hangulatemberség tudtommal azt jelenti, hogy pl ha sz*r a kedve, akkor mindenkivel lekezelő, bunkó. Szóval máson vezeti le a feszültséget.
2012. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ez nem mániás depresszió még ennyitől, butaságokat ne beszéljetek!
2012. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De szeret élni,többet boldog mint szomorú,igazából a körülményektől függ...
2012. febr. 9. 22:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Az M/D-n kivül még legalább 2 személyiségzavar ráillik, de ez mostanában majdnem minden emberre igaz. Ha akarod, akk dilis, ha akarod, akk egyéniség, ha bejön gyere össze vele, sokat nem veszithetsz a dologgal.
2012. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Számomra nagyon érdekes,és ez éppen hogy vonz, izgató,és odavagyok érte,de nem tudom,bele merjek e vágni,egy ilyen kapcsoltba...
2012. febr. 9. 22:44
 9/16 anonim ***** válasza:

Végülis nem értem mi bajod van.

Minden embernek van valamilyen hangulata, ami tök normális, ha változik valamitől.

2012. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Inkább ezekre gondolj:

Van önkontrollja? Mikor nincs, meddig menne el? Közvesélyes?

Szeret? Bízhatok benne?

2012. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!