Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bámulnak és semmi?

Figyelt kérdés
Átlagban véve sűrűn előfordul,hogy a férfiak megbámulnak(mindig azt hiszem nem töröltem meg az orrom rendesen,meg ilyen hülyeségek),célzásokat tesznek rá,hogy tetszik a külsőm(pedig semmi extra:174cm,59kg,hosszú szőkésbarna haj,zöld szem),később miután megismerkedünk baráti társaságban,suliban,munkahelyen,stb.,tehát megismeri a belső tulajdonságaimat is,azt is szimpatikusnak találja és mégsem történik semmi.tudom,hogy ez az egész hülyén hangzik így leírva röviden,de nem tudom hol akad el a dolog.köszi,ha valakinek van bármi értelmes ötlete.
2012. febr. 10. 00:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
miért?valami ötlet,mit szúrok el.
2012. febr. 10. 00:34
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Talán, mert úgy érzik, hogy nem igazán jöttél be nekik, valahogy éreztesd, ha szimpatikusak neked az ismerkedés után.


VAgy az is lehet, hogy csak dugópartnert kerestek és látták, hogy te értelmes, rendes lány vagy, akit nem leeht csak úgy könnyen kihasználni.


22/F

2012. febr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mit akarsz?
2012. febr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha 12 éves vagy, akkor ne várj komoly kapcsolatot kicsiktől.
2012. febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hogy érted,hogy mit akarok?
2012. febr. 10. 00:39
 7/20 anonim válasza:
Szerintem úgy érti hogy mit szeretnél a továbbiakban ha nem akadna el egy hosszú kapcsolatot vagy csak barátságot vagy csak szexet mert erre nem tértél ki hogy mit is szeretnél elérni de avval egyetértek ha nem érezteted a pasival hogy bejöttél neki akkor ne várd hogy majd még próbálkozik jeleket adj neki meg ilyenek hogy érezze van értelme folytatni próbálkozni a dologgal :-)
2012. febr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A férfiaknak egyre kevesebb az önbizalmuk, ez a legfőbb gond. Ha jégkirálynő Vagy az nem hiszem, hogy baj, mert én például őket szoktam kiszúrni leghamarabb és elhívni randizni. Így, amit leírtál, az alapján ennyit tudtam megállapítani a dologról!


25f

2012. febr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A legelső kérdezőnek a válasz:25 éves vagyok.25/F,lehet,hogy rátapintottál a lényegre ha jól értettem,mert pl. a barátnőm szerint azt sem venném észre,ha valaki álló f.sszal és egy csokor rózsával a kezében himbálózna előttem.szerintem nem ilyen drasztikus,csak bamba vagyok:D
2012. febr. 10. 01:13
 10/20 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam,a legelső válaszolónak,nem kérdezőnek.sorry
2012. febr. 10. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!