Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bámulnak és semmi?

Figyelt kérdés
Átlagban véve sűrűn előfordul,hogy a férfiak megbámulnak(mindig azt hiszem nem töröltem meg az orrom rendesen,meg ilyen hülyeségek),célzásokat tesznek rá,hogy tetszik a külsőm(pedig semmi extra:174cm,59kg,hosszú szőkésbarna haj,zöld szem),később miután megismerkedünk baráti társaságban,suliban,munkahelyen,stb.,tehát megismeri a belső tulajdonságaimat is,azt is szimpatikusnak találja és mégsem történik semmi.tudom,hogy ez az egész hülyén hangzik így leírva röviden,de nem tudom hol akad el a dolog.köszi,ha valakinek van bármi értelmes ötlete.
2012. febr. 10. 00:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem bamba Vagy szerintem, hanem csak elérhetetlennek tűnsz, vagy a jeleket nem úgy veszed észre, amiket próbálnak feléd lekommunikálni.
2012. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Már azt hittem, hogy lány vagy.
2012. febr. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy annyira jól nézel ki, hogy azt hiszik, neked már biztos van barátod és nem mernek kezdeményezni, mert fölöslegesnek tartják.
2012. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jól látom, h. azt írtad, h. 25/F vagy? Én azt hittem lány vagy a kérdésedből, vagy csak elírtad ezt az F-et???
2012. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért írta hogy 25/F mert az előtte kommentelő az volt, és hozzá beszélt azért írta oda.
2012. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja bocs, tényleg félreértettem ezt a 25/F-et :)
2012. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
lány vagyok.a 25/F -nek válaszoltam.vagy lehet bekavart,hogy a saját 25-m is ott volt.
2012. febr. 10. 10:36
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sok fiú , mikor már tettlegességre kerülne a sor akkor begyullad. Egy fiúval szemeztem már egy jó ideje és most mikor már mindketten tudtuk, hogy kellene valamit tenni... nincs semmi... ilyenkor egy lány elgondolkodik, hogy nem is kellettem neki talán eléggé? vagy akkor miért. Miért kedveskedett, ha már számomra többet jelent. Szóval annyira érthetetlen sokszor az emberi viselkedés, hogy az hihetetlen.


Sok dolog merülhet fel, hogy talán miért nem mernek kezdeni vagy legalább is valami utalást tenni: ( szerintem )

-nem tudják, hogy te mire gondolsz

-saját maguk félelme

-elutasítás félelme

-vagy csak játszani szeretnek ( Szerintem voltatok már ti is úgy, hogy tényleg már minden arra mutatott, hogy bejöttök neki és kezdeményeztetek, mire ő röhögve a képetekbe vágta, hogy "Hisz, nem is akarok tőled semmit!" Ez egy rohadt nagy körforgás. A sok idióta miatt, aki csak játszik a másik érzéseivel. ( Vagy lépsz és tűröd a csalódást addig míg nem találsz valakit, vagy beletörődsz abba, hogy egyedül maradsz. )


Nekem ez a meglátásom. Mostanában engem is nagyon foglalkoztat ez a kérdés. Jó persze, azt is be kell látni, hogy egy pl egy focista nem fog összejönni egy 150kg-s emberrel. Olyan emberrel kell kezdeni, aki illik hozzánk. ( És nem akire áhítozunk.- ezt azért írom, mert sokan ebben nagyon el vannak tájolva, de még is idetartozik. Még is kérdezik "miért vagyok még mindig egyedül?!" )

És látom a fiún is mikor "lopva néz". De inkább fogja magát és másokkal van.


Szóval, összegezve hogy a kérdésre is válaszoljak ( :D ):

Nem hangzik hülyén, amit leírtál. Ma már olyanok a lányok többsége, hogy ... igen.. tudjuk. Az a kevés normálisabb fajta meg szenved az olyan fiúk tehetetlenségétől , akiken egy pics@ típusú lány már egyszer áthajtott. ( és ez fordítva is igaz, hogy a fiúk szenvednek az olyan lányoktól, akik azért nem mernek kezdeni, mert egy bunkó pasi áthajtott már rajtuk. ) Nehéz kiszűrni, hogy csak "játszik"-e az emberrel. Ha igen, akkor pofára esünk és kezdődik minden elölről. Vagy a nő kezd ( amúgy szerintem ezzel a túlzott emancipációval nők az érték el, hogy ( például ahogy már láthatjuk a párkapcsolatok terén is ) jogot akartunk? megkaptuk! a kezdeményezés felelősségét varrták a pasik a nyakunkba , amivel együtt jár a pofára esés lehetősége. Persze azt is meg kell említenem, hogy vannak, akik kezdeményeznek. De most nem róluk van szó (:P ). Ezért is hangoztatják a pasik, hogy a nők is kezdeményezhetnek. Csak azok a férfiak, akiknél kezdeményezünk ( tisztelet a kivételnek! ), az a párkapcsolatban is olyan lesz.. ( papucs!!! )

( Személyes megjegyzés: én nem szeretem, ha valaki csak úgy leszólít. Nem szeretem az "ismeretlen" embereket. )


Na jó befejezem, mert még tudnék írni. Remélem valamit azért kitudsz belőle bogarászni ami előnyödre válik. :)


L20

2012. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nagyon jókat írtál és sok mindenben egyet értünk úgy látom.szerintem mindkét fél a pofára eséstől fél.tudom közhelyes,de bátraké a szerencse,mondom ezt én aki szintén "beszari" vagyok.ha már én kezdeményezek,olyan érzésem van mintha én lennék a pasi("a vadász") és nem lehetek a "vad".így elveszíti a varázsát az egész.szívesen beszélgetnék veled,ha nem veszed sértésnek.köszi
2012. febr. 10. 14:19
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze, ha gondolod írhatsz:)
2012. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!