Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezzem magam rosszul emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezzem magam rosszul emiatt?

Figyelt kérdés

Exemnek sikerült egy elég intim képet készítenie rólam, mikor a haverjával voltam (ő az emeleten aludt). Nagyon megijedtem, nagyon szarul esett, másnap írtam barátnőmre, bocsánatot kértem tőle, hogy mindenben igaza volt, és megkértem hogy beszéljen a sráccal hogy ne tegye fel sehova a képet (régóta ismeri, a srác fél tőle) és exem megmutatta a levelet amit bnőm írt neki, és mondta hogy szánalmas volt hogy elmondtam mindenkinek ezt. Holott csak azok tudtak róla, akik mindenről tudtak, a bestjeim, akik segítettek nekem! Őnekik is azért mondtam el, hogy bocsánatot kérjek tőlük az elmúlt 2 hónapért, amiért nem hallgattam rájuk a sráccal kapcsolatban. A képen egyébként utólag kiderült, hogy csak a takaró látszódott, de csak tegnap beszéltem azóta a sráccal mert olyan labilis lelkiállapotba sikerült kerülnöm emiatt..


18/N


2012. febr. 10. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Kefélsz jobb-balra. Értjük. Köszi h elmondtad.
2012. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Halál komolyan nem értem, hogy miről beszélsz.

Pedig a felfogó képességemmel tapasztalatom szerint nincs gondom.


28/n

2012. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Valaszolok ***** válasza:
Érezd.Miért adsz rá lehetőséget hogy intim képet készítsenek rólad?
2012. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem amiatt. Hanem amit a srác mondott. Megbeszéltük, hogy érzelmek nélküli, nyitott kapcsolat. Ennyi erővel én is számon kérhettem volna tőle, hogy Ő hol járt, mit csinált? Miért zavarta? Úgy mondta h jah, de aznap este szeretkeztünk és h pont a 2. legjobb haverjával. Hát de basszus ő akart amúgy is összehozni minket... már nem vagyunk együtt, ez volt a második szakításunk :(
2012. febr. 10. 14:16
 5/7 A kérdező kommentje:
És az esti szeretkezésünk is úgy ért véget, h beleolvasott a chates beszélgetésembe és megtudta h elmondtam bnőmnek a dolgot amit nem mondtam volna el ha az apja nem lát meg h megyek ahhoz a fiúhoz.. azon a környéken csak ő lakik ahol az apja látott, más ismerősöm nem... zavarta, h elmondtam, veszekedtünk, sírtunk, azt hittem kész, vége..
2012. febr. 10. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát tudod, alapból azért kéne szarul érezned magad, mert 18 éves korodra ágyról ágyra jársz, érzelmek nélkül kef*lsz (még véletlenül se hívd szeretkezésnek!!!!) és az erkölcsöt még távolról sem ismered. Tudod, az a gáz, hogy a pasik az ilyen p*csák miatt ítélik el a nőket is...

Szégyen...


28/n

2012. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó +1. Bár pasi létemre nem szoktam az örörcsorda után ítélkezni.


Kérdező: Nem kéne minden jöttmentel ágyba bújni meg " nyitott kapcsolatot" folytatni, és akkor nem kerülnél ilyen helyzetbe. Erkölcs szó úgy látom hiányzik a szótáradból...

2012. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!