Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog hogy ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy ennyit veszekszünk!?

Figyelt kérdés

MÁr kb 2 hete ez a müsor megy hogy este össze veszünk telefonon reggel kibékülünk este kezdjük előröl.

Megbeszéltük hogy ma találkozunk nem az én ötletem volt erre most szol hogy ö megy vásárolni valami barátnőjével .

És most én vagyok a szemét hogy nem buszozok 1.5 órát azért hogy 10 percet lássam . És jön a duma hogy nem szeret meg a többi idióta dolga .

Én lennék a r.ohadék most? kíváncsi vagyok az emberek véleményére végül is azért van ez az oldal :)


2012. febr. 10. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Ha neki fontosabb a barátnőjével a vásárlás, mint hogy veled találkozzon, pláne, hogy megbeszéltétek, akkor véleményem szerint nem szeret. Azért veszekedtek annyit, mert nem szeret (nem tudom a te érzelmeidet) és minden bosszantja amihez neked van közöd.


Nem igazán látom a kapcsolatotoknak értelmét a leírtak alapján.


28/n

2012. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat eleje akkor légy türelemmel.


De mindketten elég narcisztikusak vagyok, meg kell ,hogy valljam.

2012. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg azon dolgoztok,hogy ki győzi le a másikat és kinek van igaza,addig így is lesz.Veszekedés veszekedés hátán.

Ha nem megy egymás tisztelete,csak az állandó verseny az igazságért,akkor más párt kell keresni,akivel ez menni fog.

2012. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt azt tudom hogy ö nagyon szeret most azt állítja hogy én nem szeretem őt . De most logikusan bele gondol az ember buszozik a franc 10 percért 1.5 órát és akkor még várok plusszba 1 órát a buszomra nem kergültem meg teljesen
2012. febr. 10. 13:36
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy velem nem lehet veszekedni mert csak telefonon tudunk veszekedni ,mert olyan vagyok elkezdek nevetni ha valaki velem veszekedik :D
2012. febr. 10. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezekből az infókból azt mondanám még gyerekek vagytok. Éretlenek egy komolyabb kapcsolatra, nem tudjátok a problémákat kezelni, kompromisszumra sem vagytok hajlandóak.


Röviden: ha mindketten kötitek az ebet a karóhoz, akkor ebből nem lesz normális nyugodt kapcsolat, hanem az örökös harc és a végén szétmentek.


Amúgy ha annyira szeretne, akkor nem mondaná azt egy fél nap után, hogy ja ő mégse veled találkozik, hanem elmegy a barátnőjével vásárolni, akivel elmehetne akár holnap is... Nem hiszem, hogy életbevágóan fontos lenne a dolog.

2012. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis veszekedés jó a kapcsolatra nézve... Ez már beteges... Elég távol lehettek egymástől ha másfél óra az út. Kéne ezt így erőltetni? Persze ha szeretitek egymást nem számit de folyton vitázni nem normális dolog...
2012. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!