Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor vége lesz mindennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor vége lesz mindennek? Ennyit ér 8 év?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt. Kb fél évvel ezelőtt a párom megcsalt. Soha senkivel nem csalt meg azelőtt. Ezt az esetet is ő mondta el nekem, ő vallotta be rögtön azután hogy megtörtént mert megbánta és nem bírta a lelkiismerete. Mivel láttam rajta hgoy tényleg megbánta, és tényleg engem szeret és nem jelent semmit, és csak egyetlen egy futó szex volt az egész, így megbocsájtottam neki. Bár a szívem mélyén sajnos sosem tudtam feldolgozni. Mindig eszembe jutott, hogy biztos annál a nőnél van, ha véletlen kimaradozott, vagy esetleg tovább dolgozott. Aztán valahogy valamilyen ötlettől vezérelve megkerestem ezt a nőt. Mert még azt is elmondta hogy ki volt az. Sajnos nem lakunk annyira nagy városban, hogy ne ismerné az ember szegről-végről az embereket. Szóval megkerestem ezt a nőt, és végül kibékültünk, ő is bocsánatot kért és elmondta hogy ő nem tudta hogy az én páromnak családja van stb. Mondtam jó, nem akarok haragot, egyszer mindenkivel előfordulhat hogy megbotlik. Bele is nyugodtam hogy akkor oké megbocsájtok. Aztán felhoztam a páromnak, hogy beszéltem a nővel. Valahogy jött egy belső hang, aki azt súgta hogy kérdezzem meg hogy hányszor feküdtek le. Sajnos telitalálat lett. Elkezdett hebegni habogni majd kinyögte hogy 2szer lefeküdtek. de ugye én csak egyetlen egy alkalomról tudtam. A vége az lett, hgoy annyira felhúztam magam azon, hogy megint átvert, és hazudott és eltitkolta, és hogy egyáltalán megcsalt, hogy kitaláltam egy mesét. És tényleg csak kitaláltam. Kitaláltam hogy évekkel ezelőtt én is megcsaltam. bosszúból agyaltam ki, azt akartam hgoy érezze ő is azt amit én éreztem. Csakhogy nem úgy sült el ahogy gondoltam. Annyira kiakadt, hogy azt hittem szívrohamot kap, sírt és láttam rajta hogy összetörtem a szívét. Mikor pedig elmondtam neki, hgoy csak kitaláltam az egészet, és hogy én mindvégig hű voltam hozzá, akkor pedig már nem hitte el nekem. Egy percig sem gondoltam hogy ennyire ki fog akadni. azt hittem hogy ő már nem is szeret engem csak a gyerekek miatt van velem. Azt hittem hogy ha becsapom, akkor hátha megérti mi mindenen mentem keresztül az elmúlt időben. de nem így lett. ő felháborodott, megsértődött, és most olyan hideg velem mint egy jégcsap. Ne érjek hozzá, ne nézzek rá mert az jut eszébe hogy én mással voltam. igazságtalannak érzem amit tesz, mert tőlem elvárta hogy nézzem el neki hogy ő félre lépett, de fordított esetben ő nem tudna nekem megbocsájtani. szerintetek mit lehet tenni? Most ő érzi úgy hogy bosszút kell állnia amiért én "hűtlen" voltam. Félek, hogy ezzel a hülye lépésemmel pont a másik nő ölébe hajszolom. Nem akarom elveszíteni, mert nagyon szeretem, iszonyat mód szenvedek. Biztos szenved ő is de most ő azt várja hogy én legyek aki bűnhődik. Mit tehetnék? Mi a véleményetek?
2012. jan. 26. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnik már ez őszinte és jó kapcsolatnak...
2012. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pqpqpq ***** válasza:
azt szeretnem mondani neked,eloszor is a pasid egy nagy pocs de attol eltekintve egyszer csak ra tudnad venni hogy komolyan uljetek le es beszeljetek meg a dolgot hogy mi volt es mi nem volt,de sajos ehelyett csak azt tudom mondani hogy ugy kell neked!te valasztottad ot!te bocsajtottal meg neki!! es neked kellett hulyesegeket fecsegni.
2012. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Aki szeret az nem csal meg


2. csipkebokor vessző

2012. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Ez egy idióta.
2012. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sajnálatos dolog amit írtál. 2x megcsalt ugyanazzal a nővel holott te szereted, hűséges vagy és gyerekeitek van, pláne hazudott is neked, azt hazudta csak egyszer feküdt le azzal a nővel holott kiderül később, hogy 2x is, belázadt a mesén amit kitaláltál neki bosszuból holott nem lett volna neki szabad mert ő igazából hűtlen volt, és most elhidegülten viselkedik veled.. Isten mets, hogy lehangoljalak, nem azért írom, de nem minden arany ami fénylik. Lehet azt mutatja fáj neki a dolog meg szomorú miatta, de még sajnos egyszer sem biztos, hogy ez 100%-osan a megbánás jele és annak, hogy az rosszul esik neki amit te bosszuból kitaláltál. Legyél résen, mert ez lehet egy ürügy is sajnos arra, hogy ismét ágyba bújjon vagy azzal a nővel vagy esetleg más nővel, mert kutyából nem lesz szalonna. Légy nagyon résen és, ha netán megismétlődne a dolog én azt mondom ne türj neki tovább mert gyerekeid éreznék meg, ugyanis vita alakulna ki közted és párod közt ami soha véget nem érne, te megalázva éreznéd magad jogosan és ez így nem jó. Megértem, hogy neked mindez fáj, nekem is fájna már csak a gyerekek miatt is, de akkor sem mehet így tovább. Ne nyeld le neki az ilyeneket, add ki az útját, ha ilyen lesz még és akkor majd elgondolkodik. Ha visszamegy hozzád és bocsánatot kér akkor valóban szeretett, de ha nem akkor sajnos nem érez irántad semmit, csak a gyerekek miatt nem hagyott el, hogy ne kelljen a torturákon végig mnni meg persze gyerektartás... Tehát nagyon figyelj oda. Ha megérdemli akkor dobd, nem érdemel meg titeket. Majd akkor jön olyan valaki aki megbecsül téged és talán gyerekeid is elfogadják. Nem akartalak elkeseríteni de ennek ez a rendje sajnos. Ha valaki 2x is megcsal ne dölj be neki ezt tanuld meg. Az állarc mögött soha nem lehet tudni mi búvik meg. 26/l
2012. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez egy tipikus reakció ilyen helyzetben a férfi részéről.Így vezeti le a bűntudatát.El fog múlni.Addig bírd ki,ne bizonygass,ne hozd szóba.Szép lassan feldolgozza,amit csinált és kész.Ha viszont te képtelen vagy megbocsájtani neki,vége lesz hamarosan a kapcsolatnak.
2012. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a feleségem lépett félre, én nem birtam ezek után együtt maradni vele. Kicsit később beadtam neki hogy van valakim (persze nem volt igaz, hisz még azt sem hevertem ki hogy ő félre ment) De nagyon jó volt látni hogy milyen szarul érinti.
2012. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!