Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kísért a múltam, félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísért a múltam, félek, hogy kiderülnek dolgok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja járok egy normális fiúval,aki megért és mindent megtudok vele beszélni..A minap kiderült,hogy ő ismeri az egyik volt osztálytársam.. Amit szégyellek és titkolok,azaz mai napig,hogy anyunak annak idején voltak ilyen olyan problémái és az alkoholba menekült. Sokat ivott és alkoholista volt,volt,hogy a mentő vitte el.. Az egyik pletykás osztálytársam meg egy házban lakott velem.. Ezt megtudta és az osztályban szétkürtölte majd mindenki azzal piszkált,hogy alkoholista anyám stb. Majd anyu rá egy évre leszokott az alkoholról és azóta normális életet él. Ez a osztálytársam ma ott volt a barátomnál mert zenét szedett le neki,és kérdezte ki a csaja,hol lakik,mi a neve. Barátom mind ezt elmondta,aztán a lány meg kérte,hogy mutasson képet rólam. A lány felismert engem,aztán kiderült,ugye hogy ismerem. De a lánynak is megvoltak a tré dolgai amit mindenki tudott ezért elköltöztek.. Most beparáztam,hogy mi van ha a barátom megtudja a múltam és még a pletykákat amiket a hülyék kitaláltak és emiatt kiábrándul belőlem.. :S De a lány az mindig normális volt velem,és megvédett akármilyen roma csaj... Most reménykedek abban,hogy nem mond semmit :S
2012. febr. 10. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a te múltad, hanem édesanyád múltja, ami vajmi kevéssé fogja érdekelni a párodat.
2012. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a minimum hogy elmondod ezt a fiúnak, legalábbis bennem bizalmat gerjesztene, ha a párom ilyeneket megosztana velem, kulturáltan kezelném a helyzetet.

15/F

2012. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak sajnos manapság ha valakinek nem voltak/vannak tökéletes szülei emiatt elítélik őket. Nem egyszer volt emiatt hátrányom :S Nem haragszok anyura,mert mindenki követel hibát,ki ilyet,ki olyat. Csak félek,hogy emiatt elítélnek :S
2012. febr. 10. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
A barátod téged szeret és nem az anyukádat, tehát nem fogja érdekelni hogy mi volt. Ha tényleg téged szeret és normális srác akkor csak te érdekled és nem másnak a múltja.
2012. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Eltemet a múltam, de a leckét megtanultam

Lehet a felszín más, de itt legbelül

Én ugyanaz vagyok, aki voltam "


junkies / üzenet a föl alol

2012. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brigi24 válasza:
Szerintem ne idegeskedj ezen,ne zavarjon,mert régi sztori az,ami anyukáddal volt, ráadásul,ha mára már normális életet él,és í barátod jó fejnek tartja,akkor nem fog veled szakítani,vagy lenézni téged...
2012. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az exfeleségem szülei alkoholisták. Mikor megismerkedtünk, akkor éppen nem ittak, de a barátnőm tájékoztatott.

Azt tudnod kell, hogy anyukád nem szokott le, csak tünetmentes. Nem lehet leszokni a drogokról.

Neked kell tudnod kezelni, ha megint inni fog.

2012. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!