Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejöhetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetek egy 20 éves lánnyal mikor én még csak 16 múltam?

Figyelt kérdés
Amúgy egész jól meg érjük egy mást meg minden csak nem tudom ,hogy vajon van-e esélyem a csajszinál! LÉCI ÍRJATOK!!!!!
2011. máj. 25. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Éppen nem lehetetlen, de nem túl gyakori ez a felállás.
2011. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csajszi, léci...nincs.
2011. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Ha a korodnál testileg szellemileg fejlettebb vagy és ezt ő is úgy látja, érzi, lehet. Van rá példa.
2011. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg helyesen írni, utána összejöhetsz vele! :D
2011. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igeeeen .ugyanez van nálunk is -->lány 18, fiu 15 sztetek ez ciki? még nem jöttünk össze..
2011. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán. Ha mindketten úgy érzitek, akkor semmi akadálya.
2011. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha összepasszoltok, akkor semmi gond. Viszont ismerve a mai lányokat kicsi az esélye, hogy vevő a fiatalabb srácokra. De a kivétel erősíti a szabályt, nekem 21 évesen egy 16 éves srác tetszett, szóval egy próbát neked is megér.
2011. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Párom is fiatalabb tőlem. Ezerszer férfiasabb és talpraesettebb, mint bármelyik huszon éves. (19 amúgy) Néha viszont látszik rajta a gyerekes hozzáállás a kapcsolathoz. Látszik hogy az előző tini barátnői nem vártak el semmit tőle, én meg felnőtt nő vagyok, elvárom hogy nőként kezeljen és elsőként. Sajnos néhány alap dologgal nincs tisztában, de nagyon gyorsan tanul én pedig türelmes vagyok :)


Ami gáz, az a haveri köre, mert ők még olyanok mintha 10 évesek lennének -.- Őket már nehéz tolerálni. De szerencsére idősebb, normálisabbakkal van mostanában :)

2011. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!