Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy a barátom igazat mond?

Figyelt kérdés
sok csalodás ért már.és most a barátomal 3 hete járunk és mindg mondja hogy szeret. de én nem tudom hgy higyek-e neki.tudom tudom ezt nekem kell érezni hogy szeret-e de én azt érzem hogy szeret csak nem anyira.meg olyanokat mond hogy a,ikor elöször megláttot tudta hogy a csaja leszek. ti hinnétek neki?
2008. ápr. 6. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
hááát érdekes. azért 3 hét után én még nem ovltam szerelmes,sztem még akkor ismerik meg egymást az emberek. hány évesek vagytok? "elöször meglátott tudta h a csaja leszek" én az ilyen szövgetöl frászt kapok
2008. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 14 ő 16
2008. ápr. 6. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bízd az időre, majd kiderül? én is így voltam vele, én is féltem, de valahogy a mostani barátomnál nem féltem hogy nem szeret. :) és még másfél év múlva is szerelmes vagoyk nagyon. :)
2008. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz helyzetbe vagy !! Én nekem is ugyan ez van de én 3hónapja vagyok eggyüt a pasimmal.... !! Az elején tisztár ugy jött le az egész h csak át akar passzolni egy bizonyos embernek stb stb !!! Aztán amikor már elhittem hogy ez nem igy van meg már minden jo volt ....bevalotta hogy az elején még nagyon utált meg higy csak ilyen egy hetes kapcsolatra tervezte mondjuk én is ..mert 12hónapnál nem volt hosszabb kapcsolatom!! És aztán a végén minden szép lett még jobban szeretjük egymást és igen korai ezt mondanom de szerintem meg találtam életem szerelmét!! És nekem is annyiszor mondja hogy szeret stb stb ....és néha már mondjuk gyanus is hogy ennyiszer mondja :D de ezt meg is montam neki!! Jah és hozzá teszem ezt 2573617243868721 -an monták már hogy igy szeretnek meg ugy meg örökre velem akarnak maradni és tessék ....milett a vége és igy én se bizok meg akárkiben !! De hidd el egy idő után nem lesznek benned ien kérdések hogy vajon szeret -e....!!! Hát ..ezzel szerintem csak azt akarja mondani hogy nagyon jo csaj avgy és hogy pont ienre vágyott : "amikor elöször meglátott tudta hogy a csakja leszek"!!! Meg a fiuknak sokat számit ám a büszkeségük meg az hogy ők mien jo pasik!! XD és törödni kell velük mint egy kutyával :D szoval szerintem ne görcsölj ieneken ...ha nem mond igazat akkor azt ugy i észre veszed ha te télleg szereted! Dene aggodj szeriontem szerettéged csak tudod mienek a pasik ;)
2008. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
naon,naon köszi szépen
2008. ápr. 6. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!