Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit keresett már meg az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit keresett már meg az ex csaja azzal az indokkal h barátkozni akar, és mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Sztorikat ha van szívesen olvasok :)
2012. febr. 5. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer hívott, de lepattintottam. Örültem, hogy egyszer már megszabadultam tőle. :)
2012. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
Megmondtam neki, hogy tudja jól, hogy kivel szórakozzon, de ne velem...
2012. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 10inchhero ***** válasza:
engem :D egy hónappal azután, hogy dobtam.. és egész jól el is dumáltunk, persze szigorúan csak Facebookon... (élőben nem ment volna).. aztán pár nap múlva szó nélkül tiltott... azóta se értem, de nem is izgat xD
2012. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elöször barátkozni akart, majd elmondta, hogy eljegyezték, szerelmet vallott, brutálisan nagyokat szexeltünk, folytatni akarta, lepattintottam.
2012. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!