Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem miért ír ilyenekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miért ír ilyenekt nekem? Kicsit félreérthető nem?

Figyelt kérdés

Ha uj képet rakok fel azonnal rámír hogy nagyon szexik a képek. . egyre csinosabb és szebb vagyok :P :) ilyen fejekkel. ha egy pasi lájkolj a aképem azonnal ír hogy mi újság.. és kérdezi van már valami pasi ? én meg írom hogy nem nincs senkim...de akadnak udvarlók. ő meg hogy :P :)

ha látja hogy utaztam valahova voltam valahol egyből ír hogy meséljek.. ha kiírom megtudja hogy beteg vagyok azonnal ír úgyszitnén hogy mi a baj.. reméli nem komolya.. mindig úgy köszön el hogy csók szijja jóéjt édes... :P ......... nem értem :/ ő szakított velem annó már 1 éve hogy ő nem kész egy komoly kapcsra mert előtte 3 héttel költözött el tőle az élettársa akivel 2 évig együtt éltek.. én ezt meg is értettem.. barátok maradtunk.. nem is alakult ki komoly kapcs annyira 1 hónap csak de az harmónikus boldog volt.. viszont eltelt 4 hónap és azóta folyton ilyenek ír nekem. és mindig kérdezi mikor megyek pestre fel.. mert ő ott lakik.. én pdig vidéken.. szerintetek ?


2012. febr. 10. 22:58
 1/9 A kérdező kommentje:
a hibákért bocsi.. visszaolvastam és most látom elég sokat ejtettem benne.. bocs.. :/
2012. febr. 10. 23:00
 2/9 anonim ***** válasza:

na vajon miért?

eléggé egyértelmű.

2012. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
háát.. megint össze akar jönni veled :'D
2012. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt még lehagytam én 24 éves vagyok ő 29
2012. febr. 10. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:

lehet nem jön össze neki senkivel, és nálad próbálkozik..

mégis jártatok, gondolom még mindig tetszel neki..

2012. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem mondja hogy találkozzunk.. vagy valami.. nem vagyunk már gyerekek :/ mikor megismertem akkor nagyon jött pedig lemondtam 2 szer is.. de nem adta fel.. szóval nem az a megijedtem tipus..
2012. febr. 10. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, miért, de egy csomó pasi azt hiszi, hogy ha egy nővel már korábban volt dolguk, akkor az a nő azóta is csak értük epekedik, és bármikor újra megszerezhetik - vagy ha korábban nem szerezték meg, csak elindult valami, akkor majd most!

Nyilván próbálkozik, és valószínűleg nem csak nálad, és ahol több biztatást kap, ott fog jobban próbálkozni...

2012. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
8 hónapja írkál nekem ilyeneket.. és én egyáltalán nem írok neki semmi ilyet.. még egy puszit sem... pont azért mert én nekem ő még most sem közömbös.. de nem akarom hogy megtudja és fölösleges fájdalmat okozzak magamnak..hogy beleléljem magam valami olyanba aminek lehet nincs értelme
2012. febr. 11. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:
19/F ezek alapján csak összeakar veled járni dugni semmi más... Ilyen pasikkal nem érdemes foglalkozni... Csak a baj van velük, főleg hogy a lányok hosszútávú kapcsolatot akarnak, de az ilyen fiúk nem... És olyannak mint én aki hosszútávra tervez megkapnak egy bizalmatlan lányt, mert azt gondolja minden pasi csak szexet akar....
2013. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!