Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány magasabb egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Gyerekkorunkban "együtt" voltunk, de akkor még nem volt magasabb, aztán évekig nem találkoztunk és most újra, közben 21 évesek lettünk. El is indult köztünk valami újra, viszont engem zavar, hogy alacsonyabb vagyok nála. Konkrétan én 176 cm vagyok és a lány meg egy 180-182, és ez azért érezhető.. Mondjuk szerintem őt nem zavarja, de bennem bennem van és nem tudom, hogy ez mennyire számít. ? Van amikor nem lehet észrevenni, pl ha cigizünk és egymás előtt állunk és akkor így pont face-to-face, de ha megyünk egymás mellett akkor érzem, hogy magasabb.. Nah szal.. nemtom :(
2012. febr. 11. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Undorító, most rögtön hagyd el, és maradj egyedül.

Amúgy meg sz..rd már le és lazíts egy kicsit. Nem számít semmit.

2012. febr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vnas00000 ***** válasza:
50%
szar lesz hátulról tömni de hajrá xD
2012. febr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha téged zavar, akkor ne gyere össze vele. Viszont ha csak az a probléma, hogy ugyan mások mit szólnak, azzal ne foglalkozz, nem az számít

18/L

2012. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy teljesen mindegy.

Nehogy már az legyen a fontos egy kapcsolatban, hogy mások mit gondolnak -.-

2012. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lovely Complex című animét ajánlom figyelmedbe
2012. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is szeretem a magas csajokat
2013. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A probléma a fejedben van. Arra gondolsz, hogy másnak mi a véleménye rólad illetve rólatok. A boldogás egyik alapfeltétele, hogy magadnak felelj meg, ne fogalkozz mások gondolataival. Most őszintén, ha hajléktalan lennél, apádon vagy anyádon kívül ki fogadna be? De amikor a fikázásról van szó, akkor tudnak irigykedni az emberek. ha van egy lány, akivel jól érzed magad, és szeretitek egymást, nem számít semmi más sem.

Clint Eastwood: ,,A vélemény olyan, mint a s*gglyuk". Mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra."

Ha másokkal elnéző vagy, legyél magaddal is az.

2013. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felháborító, hogy ilyen értelmes dolgokat írok, és csak 63 %-ra értékelnek. Az életben megfigyeltem, hogy aki megmondja az igazat, azt nem értékelik túlságosan.
2013. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!