Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha egy barátotokról megtudnátok, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok a véleményetekre:

Ha lenne egy barátod, akit eddig tényleg csak barátként kezeltél, és hirtelen elmondaná neked, hogy szeret, rád az milyen hatással lenne? Tudnál utána ugyanúgy viszonyulni hozzá, ha nem akarnátok tőle többet mint barátság (feltéve, hogy ezt ő is képes elfogadni)?


Történt már ilyen veletek?


2010. jún. 14. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már várom...
2010. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Csak az a gond, hogy fiú... És én is fiú vagyok.
2010. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki.. :) és történt. az volt az egyik legnagyobb hiba, h nem voltam képes feláldozni a szerelem oltárán a barátságunkat.. most meg már van másik barátnője, nekem meg ugye nem a barátom.. mert azt mondta, h ő az nem tud lenni. :S
2010. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én tartózkodóbb lennék de tudnék
2010. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 2 napja mondtam meg egy lánynak, hogy szerelmes vagyok belé, majd elküldött barát címszóval, és mondta, nehogy haragudjak rá. Természetes, mint úriember elfogadtam a döntését, de én nem tudok már ugyanúgy viszonyulni hozzá, mint azelőtt. =[
2010. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16/F lemaradt. :D
2010. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem is teljesen ugyanaz a helyzet, mint az éjfél utáni válaszolóval.

Elmondtam egy nagyon jó barát lánynak, hogy mit érzek iránta már egy ideje, de a szokásos maradjunk barátok jött, és hogy ő nem akar most kapcsolatot.


Csak azt remélem, hogy itt a nyár, kevesebbet találkozunk majd, és sikerül őt elfelejtenem, különben borzasztó két évnek nézek majd elébe.


F/16

2010. jún. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt várom, hogy belémhabarodjon, mert olyan dolgokat mondott nekem, amit egy barátnak nem szokás, lehet, hogy még magának sem vallja be az érzéseit. =/
2010. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó, pl. miket? :))
2010. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is totál belehabarodtam egyik barátomba :S de sajna nem merem neki elmondani, mert mi van, ha... :S


14L

2010. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!