Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak a kihalás szélén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a kihalás szélén a normális életfelfogású, komoly, rendes, kedves lányok?

Figyelt kérdés

- azt veszem észre , hogy nagyon kevés a rendes lány és azok közül is szinte mindegyik foglalt....

( egyetértek azzal , hogy ezen tulajdonsággal rendelkezőnek nem muszáj a legcsinosabbak lennie )

23F



2012. febr. 11. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokáig vadásztak rájuk :S
2012. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:S
2012. febr. 11. 10:01
 3/20 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Ne tudd meg, mennyit szívtam a fogam, míg megtaláltam a kedvesem!
2012. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a lányok többsége ilyen, gyorsan találnak is párt maguknak. Rendesek, normálisak, kedvesek, és nem keresnek partnert, mert nagyon hamar találnak, és már foglaltak.


A fiúk nagy része viszont életképtelen, férfiatlan, komolytalan. Ha komolynak hiszi magát, akkor meg valószínűleg csak unalmas, depressziós, kisajátító, követelőző, önsajnáló és ezt keveri össze a komoly, érett életfelfogással.

Nincs mit szeretni bennük, de toporzékolnak, hogy márpedig nekik komoly, érett barátnő kell, aki semmit ne csináljon, csak velük foglalkozzon. Korlátozni akarják a lányokat, féltékenyek, éretlenek. Nem versenytársai az igazi érett gondolkodású férfiaknak.

Egy nő mellé igazi férfi kell, aki mellett kiteljesedhet, igazi nőnek érezheti magát, nem hisztiző, magányos, forever alone kisfiúkra vágynak.

2012. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok.

Komolyra fordítva a szót, én ilyen lány vagyok, és 21 éves koromig kellett várnom, hogy egy rendes fiú (férfi) végre értékelje, hogy normális vagyok...Addig még a normális, átlagos fiúktól is azt kaptam meg, hogy nem vagyok elég vagány, meg bevállalós - vagyis nem ittam minden hétvégén, és nem feküdtem le velük...(tényleg tök átlagos, otthonülős fiúk mondtak ilyeneket).

23/N

2012. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert az ilyen lányoknak esélyük sincs a mai világban érvényesülni. Se pasik se a munka területén...Én is ezért tartok ott ahol, közel 22 évesen. Gondolkozom min kéne változtatnom de az ember mégse tud kibújni a saját bőréből. Külsőre cicababásnak tűnhetek, sok csibészt megtévesztett már hogy hoppá ez a lány más...és már léptek is. Azért mert engem nem lehet hülyének nézni. Ennyit erről.


Sablonvígasz de: Ne add fel a keresést, vannak még rendes lányok akik nem adják fel az elveiket semmiért és ők is ugyanez kérdezik magukban hogy hová lettek az őszinte, megbízható férfiak.


Niktoria/21L

2012. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki normális volt az is az elsö nagyobb csalódása után gyökeresen megváltozott negatív irányba.

A másik dolog pedig, hogy nagyon kevesen állnak úgy az élethez és a párkapcsolatokhoz, úgy, ahogy az felnött, civilizált emberektöl elvárható lenne, ezért aki normális, már az sem akar az maradni, mert ezzel ki van rekesztve.

2012. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

10.07 62%-os

Ezek nagyon kemény sztereotípiák. Bizonyára sokat szívtál te is, csak a másik oldaltól.

Írok pár példát: erkölcsös, komoly vallásos lány. Hónapokig húzta az agyam, hogy van valakije, azt úgy-ahogy elmondta, de eléggé elkente a dolgot, hogy nem komoly, meg hogy ez nem szerelem, stb. Persze végül pofára estem, de mikor letisztáztuk, még akkor is hívott, hogy menjek vele valami kiállításra.

Vagy a másik, akivel órákon át skype-oltunk esténként (még mielőtt valaki beszól, nem ott éltük az életet, randiztunk is), majd egyik napról a másikra nem lehetett elérni. Skype-ra nem jött, felhívtam, tömör és távolságtartó volt. Írtam neki e-mailt, hogy valami baja van-e, nem válaszolt. Írtam megint, arra válaszolt, hogy nem érti, mi a gondom, majd beszélünk még biztosan. Nem értettem, reménykedtem még egy darabig, aztán hagytam a fenébe. Utóbb (itt minimum egy évet kell érteni) elmondta, hogy álmodott valamit, és akkor rájött, hogy ő ezt mégsem akarja.

2012. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

7-es kolléga jól mondja. Sajnos mindenki, aki csalódik, utána "elk&csögösödik". Fiúk, lányok egyaránt. Sok idő kell, hogy megnyíljon, bízzon, és a valódi, kedves énjét megmutassa. Hiszen nem akar megint csalódni, fél. A másik pedig, nem minden rendes ember él párkapcsolatban. Mindenhol azt írják, hogy a normálisak elkeltek. A nagy francokat. A kapcsolatok 70% sz@r. Csak a pénz, gyerek köti össze őket. Ez nektek a normális?

Igenis vannak rendes emberek, és nem biztos, hogy csúnyák azok a lányok :)

2012. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

én most találtam 1et remélem összejön:D

15éves nincs 40 kiló sem, nincs benne gonoszság:)

Már csak egy randi kell és végre lesz bnőm! háháá

f18

2012. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!