Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy fiú egyértelműe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú egyértelműen kedvel titeket, de nektek viszont egyáltalán nem jön be az illető, akkor mit vártok tőle?

Figyelt kérdés
Tudom,hülyén hangzik,de lányok ilyenkor inkább azt választják,h egyszerűen elkezdik levegőnek nézni,ami nekem nagyon rosszul esik,az adott lánynak viszont az a szerencséje,hogy én ezt észrevettem,és érzem,h nem jövök be neki,még ha nem is mondja ki. Na most ha már ezt felismertem, akkor mi tévő legyek? Ilyenkor mit vártok lányok? Ha már eljutottam oda,h érzelmi intelligenciámmal felismertem,h nem kellek neki,akkor mi a következő lépés,mikor fogtok tisztelni. Mondom,én szeretem a lányt,szóval nem leszek a terhére. Az lenne a legjobb ha békén hagynám,és nem keresném többet? Vagy beszéljem meg vele? Mi esik a legjobban nektek ilyen helyzetben?
2012. febr. 11. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Beszéld meg vele, bár lehetne annyi a lányban is, hogy megmondja, hogy nem jössz be neki
2012. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Kit érdekel h mi a jobb neki, lehetne annyira korrekt h legalább megmondja :S
2012. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, az a biztos. De én is azt mondom, a lány is elmondhatná nyugodtan.
2012. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te megmondtad neki, hogy kedveled? Leírásodból azt veszem, hogy nem, csupán 'egyértelmű'. Akkor ő mit 'beszéljen meg' veled vagy utasítson el? Hogy ő égjen be ha esetleg mégsem tetszik neked (na persze ez nem igaz, de ő nem tudhatja biztosra), stb? Miért felé vannak elvárások, amikor ő nem tehet róla, hogy nem akar tőled semmit.

Ha én tetszek egy fiúnak, akkor azt várom tőle, hogy fogadja el a nemleges választ vagy utalásokat és hagyjon. Ne akarjon velem "megbeszélni" meg elintézni, mert ez az ő ügye és nem az enyém, ne akarja rámerőszakolni. Ha amúgy kedvelem, akkor sajnálnám a dolgot és szívesen lennék a barátja. De ezt a legtöbb ember nem bírja és önzőnek gondolnám, úgyhogy maradna az, hogy többet nem beszélünk.

2012. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

pedig megmondtam neki,hogy kedvelem.


Szerintem csak az a baja,hogy idősebb nálam 3 évvel,és ez neki gáz,vagy nem tudom, de ezt nem mondja a szemembe

2012. febr. 11. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:
A 'kedveled' sok mindent jelenthet, tehát nem elég egyértelmű. És az miért nem fordul meg a fejedben, hogy egyszerűen csak nem akar tőled semmi 'olyasmit' minden ok nélkül csak mert nem tetszel neki úgy? És miért kellene erről beszámolnia? Az hogy neked tetszik rá semmilyen felelősséget nem terhel. Az ember az életben szabadon barátkozhat és kerülhet embereket.
2012. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!