Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek is olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek is olyan, hogy továbbléptetek, teljesen bele voltatok zúgva az új párotokba, minden jol működött majd idővel valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva egyre többet gondoltatok az exre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nekem még még mindig az első pasim a párom, így exem sem lehet.
2012. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Én az exet lezárom, így max. nagyritkán jut eszembe, akkor se sokáig. Ellenben a párommal, rá jó sokat gondolok, minden nap, pedig már régóta járunk. :)

20L

2012. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen :| de ez azt jelenti , hogy meg mindig az exed szereted , sz@r erzes
2012. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen konkrétan nem történt. Egyetlen komoly kapcsolatom volt, ami említésre érdemes, majdnem 2 évet voltunk együtt. Már nem szeretem őt, tisztelem, mint embert és felnézek rá, elvégre másképp nem is jártam volna vele, de nem szeretem már.

Egyik nap beszéltem vele és kiderült van kapcsolata, fogalmam sincs miért, de elkezdtem zokogni, pedig isten bizony, semmiféle érzelmet nem tápláltam már iránta, és őszintén örülök annak, hogy boldog.



Szóval néha vannak ilyen dolgai az embernek, velem is ez egy éve történt, azóta eszembe sem jutott a dolog és nem szomorít el, csak akkor valamiért, de se azelőtt, se azóta.

2012. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen volt.

3 éve szakítottam az ex-szel. kb. 3 hónapig ismerkedtem egy sráccal, úgy éreztem újra szerelmes vagyok, össze is jöttünk, aztán 2 hét múlva éreztem hogy még mindig a régit szeretem.

persze szakította, és a régi keresni kezdett. nem tudom még hogy alakul a dolog

2012. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!