Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Pasi-önzőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Pasi-önzőség megmagyarázhatatlan módon vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Barátommal kicsit több,mint fél éve vagyunk együtt,egy egyetemre járunk Pesten. Ma volt egy zh-nk,utána felajánlotta, hogy "kijön hozzám" (Gödön lakom),ha szeretném.Mondtam,hogy tök jó lenne,örölnék neki nagyon.Elintéztünk még egy dolgot az egyetemen,de mire elindultunk volna (ott volt két haverja is), azt mondta, hogy mégse jön ki, inkább átmegy az egyik sráchoz. Ez nekem elég rosszul esett,hiszen ő vetette fel,hogy átjön,de amikor erre rákérdeztem azt mondta, hogy csak vicc volt, hogy jobb kedvem legyen...Aztán a nap folyamán beszéltünk kétszer telefonon: rákérdeztem,hogy mi a valódi oka annak,hogy nem jött át. Erre azt mondta,hogy azért,mert innen sokáig tart neki hazaérni (háztól-házig amúgy másfél óra,innen is fél óra a vonat,neki a Déliből is annyi), de a haverjánál se akart sokáig maradni,azt mondta legkésőbb 3ra hazaér és beszélünk msnen.Felhívtam fél 4kor,hogy nagyon haragszik-e rám a mini hiszti miatt,azt mondta nem,de még nincs otthon,még mindig a srácnál van.Mondtam neki,hogy ennyi erővel hozzám is eljöhetett volna és ismét megkérdeztem,hogy miért...Erre már az volt a válasz,hogy fáradt...

A kérdés igazából az lenne, hogy hozzám miért fáradt akkor,ha a barátaihoz nem? Ne értsétek félre,nem az a gond,hogy velük van,hanem hogy nekem ilyen "vicces" kis ígéreteket tesz,aztán 10 perc múlva lemondja,úgy,hogy előző este is a srácnál volt...Szóval azt se lehet mondani,hogy elszakítom a barátaitól,hiszen tényleg nem az zavar,hogy velük van...Csak furcsállom ezeket a gyors döntéseket,amikor rájuk van ideje/energiája,rám meg nincs! :S Ti mit gondoltok?

Bocsi,hogy ilyen sok lett,de engem most nagyon foglalkoztat ez a kérdés!Köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 9. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
kis gané a srác...ilyenekkel viccelődik és a haverja fontosabb nálad..pff,én a helyedben visszaadnám neki valahogyan,bár én elég bosszúálló típus vagyok,de jó szemét.SZEXMEGVONÁSSAL BÜNTESD!
2009. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz: a haver jobban érdekli, mint te.

És kissé meggondolatlan beszédű az ürge.

2009. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja még annyi is eszembe jutott, amikor du*gni akar, akkor biztos hogy nem asráchoz megy...gondolom.

Igen, te is csinálj ilyen kis szórakozást, hogy lépj le a barátnőddel. A szexmegvonás is jó, ahogy az előző írta:-)

Amúgy nagyon önző és nem egy hősszerelmes, az biztos.


Viccelgess vele te is:-))))

2009. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért lányok, a szex csak a pasinak jó? A szexmegvonástól a lány is szenved....legalábbis én szeretek a párommal szexelni.
2009. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek: a szexmegvonás haláli fegyver,de azért nem csak neki lenne rossz! :D
2009. dec. 9. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de sztem b.uzi, nem tudom de az én pasimnak mindig én vagyok az elsö és sose viccelget velem igy, mert ha ezt csinálná nyugodtan elmehetne felölem a búsba!Még hogy szexmegvonás??? hehe..vicces..inkább szakitás, mert hogy ez a pasi egyátalán nem szeret téged az is biztos! Ahhoz képest h egyetemre jár egy szem esze sincs, az is biztos!!!Lapátra vele!!!!!!
2009. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is jártam ebben a cipőben, én is kellemetlennek találtam, emiatt felvetettem a barátomnak, hogy néha engem is elvihetne a haverokkal, végülis csak nem zavarnám őket, ellennének velem. Erre elég dühösen reagált, és közölte, hogy nem ismerem őket és nem is akarja, hogy megismerjem. Ezt követően pár nappal én voltam a legmeglepettebb, amikor mégis bemutatott nekik, és most ismét elvinne a haverokkal közös sörözős, beszélgetős estre. Szóval talán egy megoldás lehet, ha néha, persze nem állandóan te is elmész vele. Természetesen ha folyton a haverokat választja helyetted, akkor talán érdemes elgondolni, hogy ő-e valóban a megfelelő partner.
2009. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!