Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 évi barátság és osztálytársi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 évi barátság és osztálytársi viszony után kialakulhat szerelem?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk osztálytársak mindig is jóba voltunk és én mindig vonzódtam hozzá persze csak testileg mert nagyon jó nő de most az utolsó évben elkezdtünk szerintem komolyabban közeledni egymáshoz és én beleszerettem és nem tudom hogy ő hogy érez irántam mert egyszer azt mondja hogy szeret meg azt akarja hogy mellette legyek egyszer meg ellök és azt mondja hogy csak barát vagyok volt már csók is 1 buliba egész este egymáson lógtunk de utána pár nappal megint azt mondta hogy nem érez többet és már 4-5x előfordult ez hogy közel engedett és ellökött.Miért van ez? Miért csinálja ezt? Mit érezhet?
2012. febr. 11. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kihasznál... ha tényleg bejönnél neki, már rég járnátok.
2012. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attila?
2012. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jozsef?
2012. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint mással is előfordult már ilyen? Mi lett a vége? Mit éreztetek lányok? Mit akartatok?
2012. febr. 12. 16:19
 5/5 rubikon02 válasza:
Szerintem nem tudja mit akar,ezért tűnik úgy, hogy csak kihasznál. Az a baj, hogy ezt te eltűröd,ne tedd,mindig ott vagy mellette akármit is csinál.Fordíts neki hátat egy időre,és akkor rájön,hogy mennyit jelentesz neki.Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy nem akarsz több huzavonát, döntse el mit akar.
2012. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!