Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes ez az érzés?

Figyelt kérdés

Eléggé összetett, kérlek olvassátok el.

16 éves lány vagyok. Sok fiú tetszett idáig, de akik nagyon, az eddig 3 volt.(plusz most még a barátom). Az a 3 plátói volt.

Sokszor ahogy rájuk néztem éreztem, hog Ő az, aki kell nekem, hogy valamiért különlegesek a szemembe.

A mostani barátommal ez a 2. éve, hog egy iskolába járunk, de eddig észre se vettem....mikor megismerkedtünk akkor figyeltem fel a személyiségére, meg, hogy sokat foglalkozott velem, majd rá egy hónapra jöttünk össze, és már három hónapja járunk. Kezdetben csak rá gondoltam, de aztán éreztem, hogy ez nem jó, mert nem vagyok "független" és még rengeteg fiú tetszik. MAjdnem szakítottunk emiatt, de azt meg nem tudtam megtenni, mert akkor amiatt lettem volna ki....AHogy telt az idő, egyre erősödött bennem az érzés. De néha ígyis belém nyilal, hogy ki kellene élnem magam. Ugyanakkor ha nincs velem sírnom kell, rosszul vagyok, és szomorú egész nap. Ha nem figyel rám akkor is, ha találkozok vele görcsbe van a gyomrom. Ha nincs velem csak akkor gondolkozom ilen fura dolgokon, ha vele vagyok minden szép és jó.

Mi lehet a baj velem? Túl sokat gondolkodom?:D


2012. febr. 11. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
ez a te korodban normális akarok flörtölgetni akarok barátot még fiatal vagy eldönteni tudni mi a cél,de ha rendes a barátod vigyázz rá mert lehet,hogy megbánod ha dobod másért
2012. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na ez nehéz dilemma... ismerős.

Először is: lehet, hogy túl sokat gondolkodsz :D De végülis, csak próbálod magad megfejteni.

Csakhogy mivel még fiatal vagy (mondom ezt pont én), még valószínű, h gyorsan változnak az érzéseid - egyszer szeretnél független lenni, hogy ismerkedhess bárkivel, másszor meg úgy érzed, nem bírnád a barátod nélkül - ha jól értelmeztem.

Az a baj, hogy én sem tudtam ezt magamban megfejteni.... nekem is emiatt ment tönkre egy kapcsolatom. Mérlegelni kell, mi a fontosabb: a barátod vagy az úgynevezett kiélés... :/

2012. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazad van. Bután fog hangzani, de néha az, hog mások leírják, ráébresztenek dolgokra, ez is pl megerősített, köszönöm:)

Szeretném megbecsülni, mert szó szerint egy főnyeremény.

2012. febr. 11. 22:54
 4/10 A kérdező kommentje:
94%-os, köszönöm. És te bántad, hogy vége lett?
2012. febr. 11. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazából most fedezed fel a saját szexualitásod. Megerősítést vársz (bókokat) hogy milyen jó csaj vagy, ami természetes, de ha lefekszel a barátoddal, akkor talán még többet megkapsz mint amit a legtöbb bókoló meg tudna adni.

Hajrá! :P

2012. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3. válaszoló:D

Igen, az biztos. Amint közeledik alig bírom magamat leállítani, ugyanakkor még nem állok készen. Ő az első kapcsolatom, ezért szép lassan haladunk.:)

2012. febr. 11. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Azóta sokszor megbántam. Küzdöttem még érte, de már nem tudtam visszanyerni :/ De azért megvan a pozitív oldala is.
2012. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kamaszkor sajátossága.

Akkor megpróbálom mebecsülni.

Remélem neked meg a legjobbakat:D

2012. febr. 11. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, viszont! :)
2012. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem meg lesz, csak pozitívan!:D
2012. febr. 11. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!