Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már ténleg nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már ténleg nem tudom, mit tegyek! Összeköltözzek vele?

Figyelt kérdés
a drágám azt hangoztatja, hogy költözzek össze vele (ezt írtam korábban is), de most azt kezdte, hogyha írok, sosem ír vissza, telefont nem veszi fel...és ez így megy vagy 2 hete! ha éppen beszélünk,azt sulykolja, hogy költözzek hozzá, ami a mostani körülmények között a legjobb megoldás lenne! Mit tegyek? Oda akarok költözni, de félek, hogy bebukom...ti mit tennétek????
2012. febr. 12. 06:32
 1/5 Macs1209 ***** válasza:

Mennyire vagy mobil? Odaköltözést megpróbálhatod pár ruhadarabbal is.. aztán ha nem megy, akkor tudsz lépni,

nem kell egyből szekrénysort vinni...

Tényleg nem tűnik a legjobb megoldásnak, mert előbb az

sms/telefon problémát kellene kinyomozni, hogy miért is

lehet ez.

2012. febr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, én is erre gondoltam! Sok mindent fel kellene adnom, hogy összeköltözzünk, és ma is, amikor beszélgettünk, úgy éreztem,semmi gond. de ez a telefon téma....megcsalna?
2012. febr. 12. 06:41
 3/5 Macs1209 ***** válasza:

Számos oka lehet. Persze mindenkinek a megcsalás az első

gondolata, de van, amikor ez nem így van.


Ma pl bedöglött a telefonom, elfelejtett sípolni, amikor

üzenetem jött. Szerencsére pár perc múlva észrevettem, és

felhivtam aki küldte. Lehet csak reggel vettem volna ész-

re, és addigra lenne még 2-3 sms vagy hívás.


Ha ez párkapcsolatban történik, nagyon félreértheő, és a

bizalom megszűnéséhez is vezethet...


Nem mindig kell a legrosszabbra gondolni, de mindig fel

kell készülni rá.

2012. febr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki van összenőve a telefonjával. Engem sem érdekel ki keresett, és mikor, ha épp nincs velem. Nem kell ezt túldramatizálni. És nem kell rögtön feladni mindent. Apró lépésekben haladj. Pár ruha pár napra. Próbáld ki. És előbb-utóbb csak kiderül ha valami nincs rendben. De ezt a "nem írt vissza, nem veszi fel " hülyeséget el kéne felejteni. De ha ennyire nem bízol benne, akkor ez nem is annyira komoly kapcsolat, hogy összeköltözz vele.

32/F

2012. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, csak egyik pillanatban a szemembe mondja, hogy költözzünk össze, amikor együtt vagyok, ezt mondogatja, amikor nem, akkor jön a "nem irok" Tudom, ez nem bizonyít semmit, mégis félek, nem tudom, mit tegyek! És igen, félek attól is, hogy csak a pénzem kell neki, vagy hasoblók...nem tudom, mit tehetnék....
2012. febr. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!