Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora hülye történetet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora hülye történetet még úgyse láttatok:D?

Figyelt kérdés

szóval,megismertem egy lányt,elsőre tök semleges nekem...,majd egy pár hónap múlva megkeres,összebarátkozik velem,én is vele, minden rendben,tök jó barátság,majd egyszer csak elkezd furán viselkedni,kerülni,ez felizgat engem,és a baráti érzéseim átalakulnak szerelemmé. És eljutottunk oda,hogy a lány elérte,hogy belé szerettem(szerintem tudatosan csinálta). ezek után ő továbbra is távolodik tőlem,nekem meg egyre jobban bejön,majd amikor már szinte lemondtam róla,akkor előkerült újra,és megint volt szemezés meg minden. Majd megint egy kis szünet,és most újabban meg elkezdett bunkó módon viselkedni velem,így most végül meg azt érte el,h totál kiábrándultam belőle,és megint ott tartunk mint az elején...semleges nekem...


25/F

24/L


Igazából ez így fájdalommentesen ért véget:)

csak nem értem,miért csinálta...,csak az időt sajnálom,amit elvesztegettem rá...


2012. febr. 12. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is voltam így...
2012. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a fiúknak/férfiaknak mindig az kell amit nehezen szerezhetnek csak meg amiért tényleg küzdeniük kell.

Ettől is lesznek férfiak..

Ugy gondolom ezért is tetszett meg neked annyira és szerettél belé.

De arra hogy miért viselkedett veled igy arra sajnos én nem tudok neked válaszolni ;)

2012. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most a végén már anniyra taszított,hogy ezt már nem tudhattam be annak,h csak elérhetetlennek akar látszani, vagy lehet,h még mindig akar valamit?

Mert én most már nem akarok tőle semmit,sajna átesett a ló túloldalára,vagyis annyira távolságtartó lett velem,hogy az már nem vonz,hanem egyenesen taszít.

Lehet hogy csak az erejét próbálgatta rajtam? Szoktak ilyet csinálni a csajok 24 évesen is. Nem gyerekes ez egy kicsit?:)

2012. febr. 12. 13:15
 4/12 A kérdező kommentje:

első! te a lány voltál,vagy a fiú?

és nálatok kiderült,h pontosa nmiért történt a dolog?

csak,h tudjam,h én vagyok e a hibás,vagy sem

2012. febr. 12. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:

2ik vagyok


Miért nem beszélsz vele és kérdezel rá nyíltan.

Hogy téged ez nagyon zavar,miért csinálta ezt veled stb stb

2012. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

24 évesen így viselkedni elég ciki!

Talán jobban is jártál,h nem kezdtél vele komolyabban!

24n

2012. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyet pasik is csinálnak, igen, huszonévesen. Nem tudom, mi zajlik ilyenkor a másikban.
2012. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1


én a fiú vagyok

nem derült ki semmi

senki nem volt érdemben hibás

2012. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hol volt valakije, hol nem. Amikor nem akkor közeledett hozzád..
2012. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyerekes viselkedés,éretlen gondolkodásra vall.
2012. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!