Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora hülye történetet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora hülye történetet még úgyse láttatok:D?

Figyelt kérdés

szóval,megismertem egy lányt,elsőre tök semleges nekem...,majd egy pár hónap múlva megkeres,összebarátkozik velem,én is vele, minden rendben,tök jó barátság,majd egyszer csak elkezd furán viselkedni,kerülni,ez felizgat engem,és a baráti érzéseim átalakulnak szerelemmé. És eljutottunk oda,hogy a lány elérte,hogy belé szerettem(szerintem tudatosan csinálta). ezek után ő továbbra is távolodik tőlem,nekem meg egyre jobban bejön,majd amikor már szinte lemondtam róla,akkor előkerült újra,és megint volt szemezés meg minden. Majd megint egy kis szünet,és most újabban meg elkezdett bunkó módon viselkedni velem,így most végül meg azt érte el,h totál kiábrándultam belőle,és megint ott tartunk mint az elején...semleges nekem...


25/F

24/L


Igazából ez így fájdalommentesen ért véget:)

csak nem értem,miért csinálta...,csak az időt sajnálom,amit elvesztegettem rá...


2012. febr. 12. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ez inkább reális mintsem hülye...
2012. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hát számomra az inkább nevetséges,és gyerekes,

jó tényleg kicsit kislányos kinézetű ez a 24éves lány

de azt nem gondoltam volna,h ennyire gyerekes

szóval férfitársak,ilyen csajjal n kezdjetek

időpocsékolás

2012. febr. 12. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!