Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen "távkapcsolatok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "távkapcsolatok" mennyire tartósak? (bővebben)

Figyelt kérdés

Ha valaki megismer valakit interneten, három hét múlva kijelentik, hogy "járnak", meg szeretik egymást, de még sosem találkoztak. Az egyik fél azt tervezi, hogy a másik irányába mozdul majd, például munkahely szempontjából. Egyébként elég messze laknak egymástól. Nem gyerekek már, 18-20 év körüliek. Vélemények? Valaki volt már ilyen helyzetben? Mennyire tartós ez, hogy már a közelbe költözés a terv, pedig még nem is találkoztatok? Mennyire szoktak az ilyen kapcsolatok "sikeresek" lenni? Egy idő után nem unalmas, hogy csak beszélgettek, de semmi más, szóval nem "alszik el a láng"? Mert hallottam olyat is, hogy imádták egymást, de ahogy elkezdtek több időt egymással tölteni, kiderült, hogy ki mit szeret, másak voltak a szokások, ki mit akar enni, ki mit akar nézni a tévében, ilyenek...



Hogy szoktak működni? (A kérdés kizárólag elméleti síkon van jelen, a kérdésre vonatkozó válaszokat várok, nem egyéb beszólogatásokat, köszönöm.)


2012. febr. 12. 13:17
 1/7 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%

A "kapcsolatot" semmiképpen sem szabad ennyire komolyan kezelni amíg a személyes ismeretség nem mélyül el kellő képpen. Ha egymás jó és rossz tulajdonságait megismerik, ha a szokásaik és mindennapi dolgaikat már elfogadták akkor lehet beszélni komoly kapcsolatról és lehet tervezni a közös jövőt mint pl a költözés.

Amíg nem találkoztak az nem jelent semmit csak kölcsönös szimpátiát.

2012. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Morzsa ***** válasza:
Annak idején én is ismerkedtem neten.Nagyon helyes volt a pasi,humora is volt,napi szinten 4-6 órákat beszéltünk neten,és még pár naponta telón is.Ha nem beszéltünk már hiányzott a hangja,és maga az egész srác.Mindig szó volt róla,hogy találkozunk,de 3hónap elteltével sem történt változás.Pedig én nagyon akartam.Szerintem egy ilyen távkapcsolat csak akkor működhet maximálisan,ha mind a két fél komolyan gondolja,mert ugye mindenhez két ember kell.
2012. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jubilee ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! 2001 februárjában interneten ismerkedtem meg egy fiúval. Ekkor 21 éves voltam. Rengeteget beszélgettünk, természetesen neten, és 3 hónap elteltével találkoztunk először. 125km-re éltünk egymástól, de mire találkoztunk, annyira jól ismertük a másikat, hogy sok kapcsolatban 1-2 év alatt sem jutnak el ide a párok. Innentől kezdve hetente találkoztunk, vagy ő jött el hozzám, vagy én utaztam el hozzá. Rövidre zárom a témát, 2003-ban összeházasodtunk, a párom költözött az én városomba. Született azóta két gyermekünk, és még mindig együtt vagyunk. Nálam működött a netes távkapcsolat, de minden ember más. :)
2012. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én annak a távkapcsolatnak se jósolok nagy jövőt, ahol találkozgatás is van. Elején még elég szentimentális az ember, hogy sóvárogjon a másik után, építgesse az illúzióképét a másikról, de aztán a távolság csak megöli az egészet.

Találkozás nélkül meg pláne.

2012. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsa ***** válasza:
Jubilee...gratulálok nektek.Reméltem,hogy az én történetem is így végződik...de sajnos nem így alakult.
2012. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondhatjuk, hogy nagy általánosságban "nem jól" végződik? Egyébként Jubilee, én is gratulálok, biztos megdolgoztatok érte:)
2012. febr. 12. 13:41
 7/7 Jubilee ***** válasza:
Nagyon köszönöm. Mi tényleg úgy éreztük, hogy a másik nélkül már nem teljes az életünk. A mai napig örülök, hogy nem adtuk fel a távolság ellenére! :)
2012. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!