Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata a távkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előállt egy olyan szituáció, hogy se munkám nincsen, se barátom. Mindkettőt szeretnék, de úgy érzem, hogy választanom kell. Szeretnék munkát, de pályakezdő vagyok, tapasztalat nélkül nem vesz fel senki, kimennék külföldre, de akkor meg a párkereséssel kell felhagynom. Mert én eredetileg határozott időre mennék ki, először max. egy évre, aztán visszajönnék, de arra az egy évre nem látom értelmét, hogy párt keressek. Viszont itthon sem tudom, hogy nekiálljak-e a dolognak, mert ha kimegyek, akkor leghamarabb februárban tudok kimenni. Addig viszont nem akarok egyedül maradni, mert nagyon nagy a szeretethiányom. Ha viszont most elkezdek párt keresni, akkor majd itt kell hagynom Őt, ha februárban sikerül kimennem külföldre. Vállaljak majd be a végén egy távkapcsolatot, ha a másik fél is beleegyezik, vagy inkább hagyjam a fenébe az egészet? Érti itt valaki, hogy miről beszélek? Vagy túl bonyolultan fogalmaztam?


2011. aug. 31. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
én értem... tapasztalatból mondom h a távkapcs csak szecre jó semmi másra... választanod kell igen... h a jövöd fontosabb és késöbb tuti lessz pasid vaaaagy most lessz pasid de jövödnek annyi... válassz ;)
2011. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fiatalabb vagyok, még iskolás, de sosem működött...
2011. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából azt hiszem felfogtam, énis kvázi távkapcsolatban vayok a párommal, de mi minden hétvégén látjuk egymást. Nem tudom, hogy a külföldön leszel ez nem hiszem, hogy működne. De ha addig úgy adódik, hogy lesz egy párkapcsolatod, és szeretitek egymást, akkor nemhiszem, hogy leküzdhetetlen akadály lenne a távolság, ha pedig mégis, akkor nem ő volt a megfelelő partner, ha tényleg ilyen szeretetéhes vagy szerintem próbáld meg, és majd meglátod, hogy mi lesz, ha már kint fogsz külföldön dolgozni. Szerintem előre ne stresszelj rá a dolgokra. Ki tudja, lehet olyan párod lesz, aki szívesen veled tart majd, ezt csak akkor tudod meg, ha mersz kockáztatni.
2011. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja az előző válaszolóknak: már 3 éve vagyok benne ebben a távkapcsolatan és nem csak a szexről szól komolyan tervezzük a jövőnket, jegyben járunk, csak nem adottak a körülmények az együttélésre (család)
2011. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elsö vok...

utolsónak irom:

igen? pedig sztem minden alkalommal összefekszetek ha este 1ütt vagytok... az emberek 99.9%a igy van... hidd el ez tapasztalat amit mondok...

2011. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha logikusan szemléljük a dolgot, akkor februártól talán nem lesz melletted senki. Addig viszont vagy lesz, vagy nem, ez rajtad múlik. A kicsi is több a semminél véleményem szerint. 5 hónap boldogságról lemondanál? Én biztosan nem.
2011. szept. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 22:41-nek:

Képzeld el, hogy nem így van. Persze része a kapcsolatunknak a szex, de nem az a lényeg. Azért, mert te nem tudod leképzelni, még így van. (képzeld a középkorban sem tudták elképzelni, hogy a föld gömbölyű, mégis Galileinek volt igaza...) Ha meg neked így működtek a táv kapcsolataid, akkor gondolom a rendesek is csak ilyen szex alapú kapcsolatok. Egy ideig nincs is ezel baj, de amikor ott fogsz állni 35 évesen, és nem lesz senkid szar érzés lesz...

2011. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"tegnap 22:41" vagyok xD

jelenleg ottvagyok h nincs senkim ugyanis én visszautasitom a távkapcsolatokat mert minden nö csak dugni akar akkor... a közelemben meg nincs senki igy lehuzom májusig ezt a szar tanfolyamot és megyek külföldre... érthetö voltam igy ebböl a szemszögböl?

2011. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!