Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Továbblépjek vagy járjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbblépjek vagy járjak a dolgok után?

Figyelt kérdés
Egy velem egyidős fiúval jó barátságban voltam hosszú ideig, de aztán egyetem miatt, egy idő után eltávolodtunk egymástól. Az elején még napi szinten sms, msn stb, de ez egy idő után teljesen kimaradt. Most már ott tartunk, hogy csak akkor beszélünk, ha valamelyikünk megy haza. Az egésszel nem is lenne gond, ha én idő közben nem kezdtem volna többet érezni iránta. Mondjuk ezt nem tudom biztosra, mivel nagyon régen nem találkoztunk. Most mindketten itthon vagyunk még egy hétig és nem tudom mit tegyek. Egyrészt el szeretném kerülni őt, másrészt viszont jó lenne találkozni, hogy tudjam mit érzek és talán az ő érzéseire is fény derűlne. Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti mit tennétek a helyemben?
2012. febr. 12. 17:20
 1/5 bozontosborz ***** válasza:

a, megkeresed, elutasít

b, megkeresed, nem utasít el

c, hosszú ideig azon rágódsz mi lehetett volna ha megkeresed


válassz egyet.

2012. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ilyenkor miért kerülöd el?

azt fogja hinni,h egyrészt már nem szereted, és így még ha akart is volna neked szerelmet vallani,akkor sem fog

sosem értettem,ilyenkor miért kerülik el a lányok a adott fiút? O_O

2012. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szereted:O

Szerintem találkozzatok, én is sokszor érzem úgy sok embernél, hogy jaaj, nem akarok találkozni vele, pedig nem is vesztünk össze, és semmi baj nem volt köztünk... Találkozzatok, nem hiszem, hogy visszautasít, maximum mégis, de akkor sem gáz, mert nem találkoztok sokat.

2012. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17:4o nem tudom, de én mindig ilyen voltam a pasikkal, ha valami nem volt tiszta, akkor inkább nem találkoztam velük


Am köszi a válaszokat, segítettek, de azért még jöhet pár vélemény :)

2012. febr. 12. 18:21
 5/5 tusi94 válasza:

Találkozz vele ha csak akkor fog kiderülni számodra h mit érzel iránta, ill. akkor az is kiderül h ő mit érez irántad.

Így tiszta lesz h lesz-e az egészből vmi ill. h kell-e egyáltalán vmiért is paráznod. =)

2012. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!