Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen mikor lefekszel elösszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mikor lefekszel elösször egy pasival akibe nagyon szerelmes vagy? Már készülök de nem merem, mert fáj vagy valami.

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
semmihez sem fogható érzés lesz, amikor felkészült leszel rá! várd ki mindenképpen és csodálatos lesz :)
2012. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Nekem pl se nem fájt, se nem vérzett, de álvezni sem élveztem. Van akinek fáj,vérzik de élvezi v fáj,vérzik nem élvezi. Egyéni
2012. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nagyon szeretnék vele lefeküdni csak a fájdalomtól félek és ö már tapasztalt sokkal idösebb,mint én,de belé vagyok szerelmes.
2012. febr. 12. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

korotok?

mármint a tiéd meg a srácé..

2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 és 39
2012. febr. 12. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből arra következtetek hogy rövid ideje vagytok együtt.(?) Tapasztalatból mondom hogy nem mindegy kinek adod oda a szüzességed szóval nagyon gondold át és ne siesd el a döntést!

A fájdalomtól ne tarts, ha valóban szerelmes vagy és átadod magad az örömnek hogy végre a szerelmeddel lehetsz, akkor a fájdalom ki is megy a fejedből! :)

2012. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!