Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytársam egy lány mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam egy lány mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy csaj osztálytársam aki rettentően tetszik és azthiszem szerelmes lettem belé...róla annyit kell tudni, hogy rendkívül aranyos, tündéri cukicsaj 16 éves, én 17...volt egy 20 éves barátja tegnap szakítottak. voltunk kb 2 hete inni osztálytársakkal ( ottvolt ő is ) és aztmondták neki hogy szerelmet vallottam neki amikor már berúgtam ( de én emlékszek és csak annyit mondtam hogy őt szeretem a legjobban az osztályból ) és ezzel odajött hozzám 3nap után a suliba hogyha szeretem akkor élőbe mondjam ne akkor amikor bevagyok rúgva, éncsak ezután elhívtam egy helyre dumálni demég mindig nem mentünk el, mert beszélgetett a voltbarátjával gondolom a helyzetüket próbálták rendezni...Viszont tegnap volt a suliba bál, és a csaj bevolt rúgva és az ölembe ült aztán lementünk táncolni és addig ölelt végig mondta nagyon szeret és velem szeret a legjobban lenni, és a táncon pedig nynakamnál ölelt és azt súgta örül h velevagyok...

( hallottam visszajelzéseket hogy nemnagyon jövök be neki, de aztis modnta hogy az ilyen fiukat szereti mint én aki picikét nagyobb darab és aranyos )

Szerintetek van esélyem összejönni nála???

Köszi előre is

17/F



2012. febr. 12. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt tudom hogy ha a volt palija kicsit idegzsukkosabb akkor lecsap amikor találkozik veled ...

Hát részegen sok mindenki mond sokmindent.

Esélyed mindenképpen van ... nem a külső a lényeg hanem a kiállás. ahogy előadod magad :D

2012. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azt biztosra tudom hogy biztos hogy nemfog lecsapni a srác mert szende kis csicska...a csajnak koncertje volt ( zenél ) és nem ment el a saját csaja koncertjére inkább haverjaival ivott a kocsmába, nagyon sokszor megbántotta már, és a csaj mégis megbocsátott neki mert szerette...de most annyira durván összevesztek hogy most lehet végleg szakított vele...

Hagyjam hogy elfelejte vagy MOST kezdjek el hajtani rá?

2012. febr. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!