Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátnőm, mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnőm, mindenkinek kellek, ha nincs, senkinek. Nem ez a megoldás?

Figyelt kérdés

Szal ha van barátnőd(fiúvagyok, saját példát mondok, de ez lehet igaz fordítva is), akkor több csajnak is bejövök, illetve tudom hogy helyesnek tartanak.

Ez nem amiatt van, mert barátnőmvan, és önbizalomtól telve vagyok emiatt?Mivel van valaki mellettem, akire számíthatok?

Szal sugárzok az önbizalomtól, és ez feltűnik más lányoknak?

Szerintetek?


2012. febr. 12. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem igen, ilyenkor magabiztosabb az ember, jobbkedvűbb. Próbáld meg elérni ezt a szintet barátnő nélkül is.
2012. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy van, ahogy leírtad.
2012. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
erről én is hallottam, más kémiai anyagokat bocsát ki ilyenkor az ember, és vonzóbb lesz a lányok körében.
2012. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel:)
2012. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak az eszembe ötlött, ugye az önbizalom, h ez bejön a lányoknak.És ekkor ugrott be h nemrég szakítottam, azidőalatt h jártam a barátnőmmel, nagyon magabiztos voltam, és így összeállt, hogy hahó, itt van valami kapocsolat.

Akor örülök, h iylen jól kikombináltam, de ezek szerint más már rájött erre.


Nem a feromon az akémiai anyag? Vagy valami iylesmi neve van(bár lehet hogy az az állatoknál van?)...

2012. febr. 12. 20:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt már én is meg minden haverom megfigyelte már.
2012. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülyeség, de szerintem így van. Feromok? Ebben a télben? Ezen jót röhögtem!:DDDDDDDDD
2012. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ez miatt is, meg az miatt is, hogy ha tudják is rólad, hogy van barátnőd, akkor az már egyfajta "fogyasztói jelzés", tehát, ha értékes vagy egy lánynak, akkor a többi lány is értékesnek gondol
2012. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért, akkor mi a Feromon?:D

Egy Feri nevű pokemon?:DDD


Amúgy igen, ebben az értékes dologban is van valami...

2012. febr. 12. 21:03
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]


Nem mondtam akkora hülyeséget....:D

2012. febr. 12. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!