Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok 90% a tróger fiukat szeretik?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy a leftöbb lány a rendes fiuk hellyet a tróger fiukat nézik azok a fiuk a lányokkal ugy beszélnek mint egy k*rvával és mégis jobban szeretik azokat a fiukat.
2012. febr. 12. 22:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Tudod mit, én kérek elnézést, hogy egyáltalán írtam...


Ilyen stílussal magadat minősíted és nem engem. További szép estét neked. :)

2012. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 lila nyuszi ***** válasza:

Nyilván feltűnőbben viselkedik egy "tróger", azért figyelnek rájuk, de társnak tudod kinek kéne... :D Rendes fiút szeretnék elfogadható külsővel ha nem is a legjobbal. :) Amúgy remélem gépelési hibák...


20/N

2012. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
81%

azért mert a trógerek nem sajnáltatják magukat hanem fogják, és megoldják a problémáikat.

meg elhiszik magukról hogy igenis van esélyük az adott csajnál és odamennek kommunikálni vele, nem 2bocs hogy élek, sajnálj meg és járj velem" -stílusban, hanem normálisan.

meg később sem leszenk papucsok, ennyi a nagy titok.

2012. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ebbe belekötnék,a trógerek le**arnak mindent,élnek és ennyi,kemények h mekkora arcok,de komolyabb érzelemre képtelenek.
2012. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Mitől lesz valaki tróger?

Attól, hogy nőként kezeli a nőt, úgy szól hozzá, helyzetnek megfelelően viselkedik, és nem unalmas valaki, akkor már tróger, mert neked ez nem megy?


Egy nőnek ugyanúgy kellenek néha vadabb dolgok is, mint a romantika. Ha egyik nincs meg, az nagy baj.


Kell egy bizonyos nyálasság, sőt jól is esik mindenkinek. De nem mindig erre van szükség. Ezt érts meg, és immáron te is a tróger leszel, mert lesz barátnőd, és ezért az olyanok, mint most te, majd annak titulál.


19 F

2012. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
76%
nemtudom, de most én is egy tróger pasiba vagyok szerelmes, tudom nem érdemli meg, de tönkretesz, jövő pénteken tuti lehajtunk egy pár felest valamelyik barátnőmmel, mert annyira kicsinál az arc, hogy már nem bírom, nem tudom, miért, de rohadtul szeretem és kell,
2012. febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem trógerség. Ez csupán annyi, hogy felmerik tenni az olyan kérdéseket, amiket te soha. Egyből a lényegre térnek, amihez neked hetekre, hónapokra van szükséged. Kimondják azt, amit te nem mersz, vagy mégis virág nyelvbe burkolva mondasz. A csajok zöme azt szeretik ha valaki, nyílt, egyenese és határozott, nem a mellé beszélő, tesze-tosza alakokat, akiknek a golyójuk megrekedt a hasukban. Bocs, de ez van.
2012. febr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Mert a jófiúk hoppon maradnak. Ezt már megmondta Jim Carrey is a Maszk című filmben! :(


F/29

2012. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mert fogalomzavaruk van: a trógerséget a magabiztossággal, a bunkóságot az őszinteséggel keverik. Egyébként aki azt írja, h ő a maradék 10%-ba tartozik, nagy valószínűséggel az is a 90%-ba tartozik.
2012. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Én ezt arra irtam,hogy leku*rvázzak őket és mégis szeretik az ilyen fiukat
2012. febr. 13. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!