Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért számít ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít ennyire az iskolai végzettség egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
itt a kérdéseknél rengeteg helyen elhangzik hogy legyen diploma meg ez meg az,de miért ennyire fontos? 25 éves vagyok,nekem 8 általánosom van ami 9 év alatt lett meg,majdnem 10 évbe telt de a 7 és 8 osztályt 1 év alatt lezavartam,több szakmát is elkezdtem de nem végeztem el de nem érzem magam egy bukott hülye embernek,mindenem megvan amire szükségem lehet,nem értem mi köze az iskolának egy kapcsolathoz,most zártam le egy több éves kapcsolatot,most akkor nincs is esélyem a csajoknál?
2012. febr. 13. 01:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nálam csak az értelmi szint számít, a végzettség nem, de már megbocsáss, te mindenbe belekezdesz, nem fejezed be és ezt tartod helyénvalónak?


Ez a problémája a lányoknak, nem az, hogy nincs diplomád.

2012. febr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A nő az inteligens pasikat szeretik,ez köztudott.(namár persze az értelmes réteg a nőkből).Ezt lehet kompenzálni a tapasztalattal,az érettséggel,csak lássa ,hogy helyt állsz az életben,én is csak egy taknyos 20 éves vagyok,de annyiszor kerül szóba az iskola ,hogy már nekem is herótom van tőle..
2012. febr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Butaság, nekem érettségim van a páromnak 2 diplomája(nem büfé:)) És több éve együtt vagyunk...sőőőt nagyon nagyon jól kijövünk egymással:) Viszont szerintem tanulj tovább,ez még nagyon kevés!!
2012. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Macs1209 ***** válasza:

Az értelmet nézem én is, és az intelligenciát. Nekem a

diploma/érettségi stb csak papír.. Jó, ha munkát keres

és ennyi...


Van olyan, akinek nincs esélye (egyéb okok miatt) még

egy érettségire sem.. De lehet, hogy jobb agya van neki,

értelmesebb, mint egy agyoniskolázott...


Egy hosszú beszélgetés kideríti, hogy az illető megfelel-e

az elvárásoknak, vagy nem (persze ez kétoldalú dolog).

2012. febr. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyébként soha nem hallottam róla, hogy ténylegesen egy papír miatt ment szét két ember.
2012. febr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem számít a diploma :)

Számomra nem csak egy papír :)

Az hogy a mai világban valakinek nincsen érettségije,elfogadhatatlan.

De ahogy elnézem,itt pl csak engem zavar.Biztos van sok olyan csaj,akit nem érdekel.

Nem vagyunk egyformák,fogsz olyat találni,akit nem érdekel.

Örömmel fogadom a lepontozást.

2012. febr. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Macs1209 ***** válasza:
#6: Csak 1 kérdés: Miért fontosz számodra, hogy legyen diplomája?
2012. febr. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Macs, nem azt mondta, hogy fontos számára, hanem, hogy számít. Azért az mégis csak egy műveltségi szintet tükröz. Habár sok szart nem ér... Legalábbis a szakok java része.


Gondolj bele, azért az mégis csak egy szint ha valakinek van egy orvosi vagy mérnöki diplomája...


Hozzáteszem, engem sem érdekel a papír... De azért ezek csak logikai dolgok...

2012. febr. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Macs1209 ***** válasza:
100%

Jó, aláírom, hogy műveltségi szintet tükröz(het), mert

ugye a diplománál sem az van, hogy mindent tud vagy sem-

mit. De akkor már azonos irányú diploma lenne az érdekes,

mert ők értik meg legjobban egymást.


Pl villamosmérnök diplomával alkalmazott tudást,

irodalomhoz köthető diplomával pedig "általános műveltsé-

get" lehet erősíteni. Mind2 papír, de lehet teljesen

más hullámhossz.


Az orvosit lehet megcsinálom, nem akarok professzor lenni,

de legalább "jogkört" kapok orvosi feladatok ellátásához.

Sajnos ezen a területen nem elég az autodidakta megoldás

és a tehetség, megérzés.

2012. febr. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ha egy nőnek van érettségije egy diplomás pasival szemben(itt párkapcsolatra gondolok) akkor azzal semmi baj,viszont ha fordítva van,h a nőnek van diplomája,pasinak érettségi vagy vmi szakma,akkor a pasi szarnak érzi magát,és el kezd bunkózni a nővel,mert az többet ért el....egyszóval a pasik nem bírják ha a nőjük okosabb
2012. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!