Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem túl gáz így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem túl gáz így?

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki nagyon tetszik. közös hobbink van, ott ismerkedtünk meg. mivel pontosan nem egy csoportba járunk, ígynem beszélek vele mindig. Facebook-on kezdtem vele beszélgetni. Eddig nem túl sokszor, de szeretném ezt gyakorítani. Namost, kitaláltam egy dolgot, hogy hogy tudnám megtudni, bejövök-e neki: unokatesóm kérdezné meg, nem írnám le az egészet, hogy hogy s mint. A lényeg, hogy most, vagy beszéljek vele többet, és aztán? hogy jobban kedveljen meg? nem gáz? :O :( vagy adjatok ötletet, hogy hogy mert fogalmam sincs róla... :((
2012. febr. 13. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
az egész gáz úgy ahogy van. látszik hogy nem vagy elég érett egy kapcsolathoz
2012. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ezt nem értem. miért? azért mert izgulok? vagy most komolyan? bocsáss meg, de nem értelek. legalább próbálkozok. te biztosan értesz hozzá.. de azért kösz.
2012. febr. 13. 09:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
látszik hogy nagyon fiatal vagy és egy érett személy nem stresszel az ismerkedéssel
2012. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
szerintem annyira nem vagyok fiatal. nem vagyok felnőtt, de attól nem lehet idegeskedni, hogy hogy fog sikerülni? na csak azt ne mondd, hogy egyik felnőtt se izgult még ilyen esetben..-.-"
2012. febr. 13. 09:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális helyzetben az ember nem stresszel ilyesmin. minek? egyáltalán min? tipikus tini hülyeség
2012. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
tini korban nem lehet vkinek barátja? én igenis láttam már felnőttet ilyenkor izgulni ;)
2012. febr. 13. 09:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
de min? egyszerűen nincs min izgulni, hisz alig ismered. az meg egy dolog hogy bejösz-e neki, ha ő pl másra hajt
2012. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
min, min.. azon, hogy hogy fog sikerülni? örülök, hogy neked ilyen jól megy minden az életedben..
2012. febr. 13. 09:55
 9/17 A kérdező kommentje:
és nem lehet azt se megtudni bejövök-e neki?:O
2012. febr. 13. 09:55
 10/17 anonim ***** válasza:
de azon mit kell idegeskedni?
2012. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!