Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin nap egyedül: depressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap egyedül: depresszió? (21/F)

Figyelt kérdés
Általános óta először vagyok egyedül Valentin nap alkalmából, kb. 2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel akivel 2 éve jártam, és azóta teljesen le vagyok törve, önbecsülésem a föld alatt, két hete nem borotválkoztam és csak úgy vagyok. Nem tudok egyszerűen kezdeményezni más csajokkal. Depressziós vagyok, ez másokkal is így van? Én utoljára akkor voltam egyedül Február 14-én amikor olyan 14 lehettem...

2012. febr. 13. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mindjárt elkezdelek sajnálni:D Nevetséges...
2012. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jaj, ugyan már! A Valentin nap csak egy óriási nagy reklámkampány a virágboltoknak, édességboltoknak+ egyebeknek. Ha te ezért érzed maga szarul, akkor eléggé a szaros mulandó dolgok foglya vagy.

Képzeld, nekem összesen két Valentin napom volt, amikor is nem voltam egyedül, és szart sem kaptam. :D


Túléltem, itt vagyok. Az élet szép. És megy tovább. Hogy egyedül vagy az nem azt jelenti, hogy mindenáron pasizni és csajozni kell.


24/n

2012. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Eléggé szánni való, hogy téged az tör le, hogy egyedül leszel valentin napkor. Ráadásul huszon éves pasi létedre. Az én barátom úgy elítéli ezt a hűhót ahogy van. Mi az hogy csak valentin napkor (lehet) ajándékozni? Egyébként egy hosszú kapcsolat után nem is nagyon kell egyből kezdeményezni, előbb zárd le magadban. Az ilyen hülyeségek meg ne érdekeljenek, mert nem az ilyen nevetséges semmit mondó kitalált napokról szól az élet
2012. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mekkora egy szerencsétlen vagy... Nekem soha nem volt még valentinkor barátnőm, pedig már 22 vagyok. Akarsz együtt sírni? LOL
2012. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én mit szóljak?

Nekem nem hogy valentin napkor hanem soha nem volt barátnőm.

Azt se tudtam mikor van valentin nap, most is csak azért tudom mert ez folyik a csapból is hogy a valentin nap meg a BL egy időben van pedig egyik sem érdekel.


A kérdésre: nem vagyok depressziós a valentin nap miatt. Nekem ugyan olyan nap mint a többi.

2012. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jaj de jót röhögtem....Na de viccet félretéve,vonszold e a segged a fürdőszobáig,vegyél egy forró fürdőt,moss hajat is és aztán borotválkozz meg.Szedd magad rendbe és gondolj arra, hogy : "Minden rendben lesz!!!"

Én is k*rva egyedül leszek holnap de ez van.Lehet veszek magamnak egy csokor virágot :D

24N

2012. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22 vagyok és még soha nem volt barátom. Na és!Ez is csak egy nap, olyan mint a többi.
2012. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne légy ezmiatt depressziós,próbállj meg uj kapcsolatot kialakítani,énis egyedül vagyok,pl tavaly nemvoltam,s most rossz bele godnolni is,olyan rossz kedv ettől(s nemkérem a megjegyzéseket) de arra kell gondolni,hogy tulkell élni,s jövöre lehet,h sokal boldogabb lesz:) L/15
2012. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok és egyedül.

tudok neki valamit csinálni?

sajnáltassam magam,lenne értelme?

szerintem nemsok.

Majd lesz ez még így se.

Kérlek..Borotválkozz meg! Ne sajnáltasd magad mert csak neked lesz rosszabb. hidd el :)

Ha ezekkel megvagy akkor mozdulj ki kicsit,próbáld magad lefoglalni valamivel ami eltereli a gondolataidat.

Sok szerencsét ;)

2012. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
komolya!mért omlik össze bálintnapon?ennyierővel otília névnapján is kétségbeestek?
2012. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!