Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom a lányról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom a lányról, hogy mit akar, ha nem mond SEMMIT?

Figyelt kérdés

úgy értem,mik az alapvető jelek,amiből rájövök,h az adott lány,mit akar tőlem

itt arra gondolok,hha már ismerjük egymást,és egyik pillanatról a másikra,nagyon szégyenlős lesz,kerülni kezdi a társaságom,flegmázik...bla bla stb.


Na már most mik a jelei annak,h azért kerül,mert zavarban van,és tetszem neki,csak nem tudja/nem meri kimondnai,mivel én sem mondtam még ki. és így nem mer lépni nem jön a közelembe,zavarban van.


és mik a jelei annak,ha azért kerül,mert nem érdekelm,zavarom,meg akar szabadulni tőlem,idegesítem,nem jövök be neki,stb.


Egyszerűen nem tudom megkülönböztetni a kettőt,mert mindkét esetben ugyanazt csinálja a nő, elkerül,és nem szól semmit,de így látványosan kerül,és régebben jóban voltunk haveri szinten. ezért is nem értem.


Most komolyan! Mi a különbség,mik az egyértelmű jelek?

Csak,h tudjam,mielőtt rákérdezek nála,vagy bevallom az érzéseimet...


2012. febr. 13. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor te odamész beszélgetni akkor hogy érzed? Pokolba kíván, vagy szívesen veszi?

Ezeket nem lehet leírni, mivel érezned kell, hogy az a másik hogy viszonyul hozzád, kedvel, nem kedvel. Az érzelmeidet így a nagy ismeretlenbe ne valld be. Inkább előbb próbáld randira hívni vagy ilyesmi.


28/n

2012. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha haverok vagytok, akkor akkor szóbaáll veled,ha pedig gondja van, akkor megmondja. Itt szerintem másról van szó, ha szégyenlős, tuti bejössz neki! De miért neki kellene kimondani, hogy tetszel neki? Te vagy a pasi, vagy nem? Mondd meg te neki, hogy bejön neked!
2012. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszerű, én már rég bevallottam volna neki,de az elején rohadtul elbizonytalanított,egy bizonyos dologgal(mindegy)azt hittem van barátja,de mindegy,szerintem azt félreértettem, így darabig nem közeledtem. Olyan ez a lány,mitn az időjárás,változékony,néha nagyon kedves,figyelmes velem,akkor én is az leszek vele, de máskor meg úgy érzem,h nem tart igényt a társaságomra,és ez rossz,sérül az önbizalmam. Amikor ezutóbbit érzem rajta,akkor a lehető leghamarabb faképnél hagyom,néha köszönés nélkül, olyan gyorsan,hogy észre sem veszi...
2012. febr. 13. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
És ezek után csodálkozol, hogy így viselkedik veled? Na tessék nagyon gyorsan egyértelműen tisztázni a helyzetet, mert különben még évekig el fog tartani ez a huzavona! És neked kell tisztázni, nem neki!
2012. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát köszi!

És mégis hogyan?

Csak úgy álljak elé,aztán mondjam,hogy te figyelj,én szép lassan beléd szerettem, megragadott a személyiséged és komolyan is gondolom. stb. ez tök nevetségesen hangzik,pláne,hogy eddig egy lány se a személyiségével fogott meg, ő az első ilyen.

Az a baj,hogy sosincs egyedül,vagy vele,vagy velem,mindig van valaki,így tökre zavarban van,aztán ha odamennék,és mindneki előtt félrehívnám, szerintem a háta közepére se kívánna,azok után,h már attól totál zavarban van,ha egy vagy két közös ismerős,csak szimplán ott van velünk egy társaságban.Ilyenkor nem is lehet vele beszélni,nem is erőltetem,inkább békén hagyom,mert nem akarom kellemetlenbe hozni.


Ha egyszer valami csoda folytán tudnék vele találkozni kettesben,valami nyugodt helyen,ott bevallanék neki mindent. De elhívni nem fogom,sem mások előtt,mert akkor zavarban van, sem pedig üzenetben,mert arra úgyse válaszolna,én meg csak rágnám a körmeimet,h mikor válaszol már,közbe tudom,h úgyse fog. A csajok nem szeretik,ha üzenetben hívják el őket valahova.

2012. febr. 13. 19:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Valami alapvető jelet mondjatok már ami azt igazolja,h tetszem neki,és nem csak lepattontani akar,ezzel a távolságtartással...
2012. febr. 13. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Na figyelj: én most megmondom neked őszintén, hogy ha most a csaj helyében ezt itt olvasnám, akkor azt mondanám, hogy egy ilyen tutyimutyi pasi nem kell, még akkor sem, ha totál odavan értem!

Ha tényleg annyira belezúgtál, akkor hívd el randira és vallj be mindent! Más lehetőség nincs. Csodát nem fog tenni senki, csak te tudod megoldani a helyzetet. Vagy van még egy megoldás: szenvedj!

2012. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapvető jel: távolságot tart. Nem tartana, ha nem lenne zavarban. Mégis mi más oka lenne rá, de komolyan!
2012. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is szinte ugyan ez van, flegmázik, kerüli a társaságom a csaj ... nos barátnői azt mondták bejövök neki most jó pár napja, de kb. másfél, két hete nemleges választ adott nekem "csak barátként szeret", mikor elmondtam neki mit érzek iránta... én se tudom nagyon megkülönböztetni, hogy melyiket próbálja jelezni ezzel :D ... nők ...
2012. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!