Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 195 cm magas vagyok sportolók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

195 cm magas vagyok sportolók sok kapcsolatom volt már, de mi lehet az oka hogy mindig az olyan lányok ismerkednek meg velem akik nagyon szépek de mégis hiányzik valami, már átlagos okos lány nem létezik? :D

Figyelt kérdés
g
2012. febr. 13. 17:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az hogy mi hiányzott idáig a barátnőidből, arra csak te jöhetsz rá. De áruld már el, hogy nálad mit jelent az a szó, hogy szép?
2012. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Álomvilágban él a srác hagyd már! XD
2012. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok egoista, és nem élek álomvilágba .

Mit jelent hogy szép , erre a kérdésedre szerintem nemsokan tudnának válaszolni neked, mivel mindenkiben más a szép és mivel sok embernek nincs ideálja (nekem sem) csak az adott személyről tudom eldönteni szépe- vagy nem.

2012. febr. 13. 18:30
 14/24 anonim ***** válasza:

rengeteg okos és szép lány szaladgál mindenütt

szerintem simán lehet találni ilyet


te viszont csak annyit tudsz magadról írni, hogy 195 cm vagy és sportolsz... erre melyik lány vágyik? mert ha ennyi vagy, az nagyon kevés lesz

2012. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy valami hiányzik a lányokból, de azt nem írod, hogy te milyen vagy vagy azt, hogy te mit szeretnél a lányban.

Ameddig nem tudod, hogy mit is keresel, addig nehéz ügy.

2012. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
miért mit írjak még pont ide? eddig ezeknek vettem hasznát
2012. febr. 13. 18:44
 17/24 anonim ***** válasza:

195 cm vagy, und was? Semmit nem számít manapság hogy milyen magas egy pasi, csak az hogy jóképű legyen :D

Ismerek 160 centis nyálpofát akiért minden csaj odavan, sikítoznak érte.

Lehet hogy nem vagy elég jóképű, azért nem találsz jó csajt, csak ezt tudom elképzelni 21/F

(jah és a sportolás, gyúrás az sokszor inkább szánalmas mint előnyös egy lány szemében. mert azt mondják hogy még bunkó is vagy nem csak csúnya)

2012. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a véleménye, bár eddig nem volt olyan bajom hogy csunya lennék csak ugy érzem egyszerüen kezdek kiégni. és futok egy olyan szekér után amit én magam hajtottam el.
2012. febr. 13. 18:55
 19/24 anonim ***** válasza:
21 évesen mi miatt kezdesz kiégni? Amiatt, hogy sok kapcsolatod volt már (kérdés, hogy milyenek)?
2012. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
igen a kapcsolataim miatt, milyenek hát a heti-napi kapcsolatok legtöbször, 1 nő van akivel eltudnám képzelni máshogy de ő már ismeri a valós állat oldalamat.
2012. febr. 13. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!