Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy teljesen átlagos, visszafogott csendes lánynak a barátján kívül 2-3 szeretője van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
öhm.. sztem nem... de ha igen akkor nagyon jó szinész. :)
2009. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Alamuszi nyuszi nagyot ugrik.
2009. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Létezik.
2009. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Simán, az ágyban egészen meg tudnak az emberek változni. Attól, hogy csendes, és visszafogott, még lehet nimfácska!
2009. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán,én is ilyen vagyok(de nekem csak 1 szeretőm van:))
2009. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok. Annó suliba én egy csendes visszahúzódó lány voltam,aki ha valami kérdése volt azt sem merte meg kérdezni. Sosem mertem jelentkezni sem.

Középiskolába én voltam az osztályba az eggyetlen lány akinek barátja volt. 4.et már nagy pocival végeztem el. 15 barátom biztos volt. Jelenleg férjnél vagyok és most szültett a 3. babám.

2009. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Nem egyszerre volt a 15 barát,de 3 volt egyszerre.
2009. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, ismerek ilyet, mondjuk neki is "csak" 1 szeretője van a barátja mellett.
2009. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2009. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!