Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kínaiul
2012. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pl.: "Szia, Juanita! Már gyerek korunkból ismerjük egymást, csak lehet, hogy nem emlékszel, hiszen Carlos Juanmiguel de Santos nagybácsikám mindig is ellenezte törvénytelen kapcsolatunkat. Ne.. ne mondj semmit se.. kérlek.. tudom.. de mostmár itt vagyok és soha nem engedlek el. Szóltam Rosalinda nénikémnek, majd segít bújtani minket amíg a veszély el nem múlik el. Talán Törvénytelen házasságunk lesz életem legjobb pillanata."
2012. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és egyszerüen megmondod neki ,hogy mit érzel iránta ,nem kell félni nem fog megenni.Talán még el is pirul és akkor az legalább egy jó jel.
2012. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
viccet félretéve. manapság sajnos csak egy páwaóra. :s
2012. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Szerelmes vagyok beléd." - így.
2012. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!