Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bátortalan fiú - bátortalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátortalan fiú - bátortalan lány kapcsolatból hogy sülhetne ki jó dolog?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2012. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólsz nekem, kezelésbe veszem a lányt és te felszívódsz.
2012. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ki térnek egymás útjából. Ilyen kapcsolatot még nem láttam. Esetleg talán, nagyon idősen, de nem tudom.
2012. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem idővel úgyis bátrabbak lesztek:) megszokjátok egymást és jobban mertek dolgokat:)
2012. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom melyik vagy- de megembereled magad, és próbálkozol. lehet, hogy zavarban leszel, és nem sül el jól, de akkor is tanultál belőle és a legközelebbinél már jobban fogod csinálni. egy kapcsolatért tenni kell. és emúgy is, lehet hogy ha jobban megismered kiderül, hogy csak egy kis lkés kellett neki és nem is olyan bátortalan
2012. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!