Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja a lányok többsége elhinni, hogy manapság is vannak komoly szándékú férfiak?

Figyelt kérdés

Mindig az van, hogy amint megmutatom, hogy én komoly kapcsolatot szeretnék, valahogy mindig eltűnik a lány. Ennyire nem hiszik el, hogy van ilyen? Pedig én azt hittem, hogy ebben az elkorcsosult világban sokan örülnének annak, ha egy igazán komoly, és szeretni tudó fiúval lehetnének.

23


2012. febr. 13. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, vannak ilyen lányok még, köztük én is.
2012. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na hát, ezt megkönnyeztem, komolyan. Igazad van.
2012. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező.


Én is itt lennék a nőknek, de persze kinek is kellenék?!


22/F

2012. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érett személyiséged van, te vagy a nagybetűs IDEÁLom. Csak így tovább és ne add fel és szerencsés lesz a lány aki téged megkap.
2012. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4:

Ez! „Te vagy az ideálom! Jaj, végre egy normális pasi. Tök jó!... Sok szerencsét!”

2012. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen kapcsolatot szeretnék.


csak nekem sem kell akárki, mármint én olyan szerelem első látásra, ahol érzem az első pillanatban hogy itt van valami kettőnk között és tudom ő is így érez, pedig még nem is ismerjük egymást. szóval és egy ilyen módon kezdődő kapcsolatba szeretnék csak belefogni és szeretném hogy hosszútávú legyen.

2012. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12:44-es vagyok


szerintem azért mert (csakhogy a kérdésre is válaszoljak) amelyik férfi nekik kellet volna igazán ott nem lelt viszonzásra az érzés és így csalódtak.


így lehet a te esetedben is, csak fordítva, nehéz olyat találni ahol tényleg bizalom, szerelem van mind két részről és komoly dolgot akarnak mindkettem egymás részéről.

2012. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!