Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mérhetetlen gyűlöletet érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérhetetlen gyűlöletet érzek iránta, Ugye már nem szeretem?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapig voltunk együtt, én nagyon szerettem egészen addíg amíg szakitott velem. Ésszerű okot nem is mondott, csak hogy jobb lesz ez így mindkettőnknek. És vége.


Azt tudni kell, hogy előtte is szakított már egyszer amolyan külső ok miatt(családi okokra hivatkozott, hogy neki a kapcsolat miatt nagyon sok veszekedés van otthon), Akkor én megkerestem, és kibékültünk. De mostmár végleg vége.

Én azótta mérhetetlen gyűlöletet érzek iránta(pedig addig nagyon szerettem, vele akartam az életemet leélni, család, gyerek ).

Ő felvetette szakítás után, hogy találkozhatnánk néha, amiről én hallni sem akarok természetesen.


2010. okt. 6. 22:44
 1/6 Moszuke ***** válasza:

[..]Mérhetetlen gyűlöletet érzek iránta, Ugye már nem szeretem?[..]


hát ez meg mi?

2010. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyen...a haverjai miatt hagyott el:S((

én is gyűlöltem nagyon:S amikor viszont megláttam az utcán rájöttem h azért gyűlölöm mer még mindig szeretem,mer különben közömbös lenne ha már nem szeretném:S:(

2010. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Megcsalt. Nagyon valószínű!

2. Nem azért, hány évesek vagytok?

"neki a kapcsolat miatt nagyon sok veszekedés van otthon"

3. Én nem jöttem volna össze vele újra a helyedben...

4. Ne találkozz vele újra! Hidd el, ezzel magadat óvod meg a szenvedéstől.

2010. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még szereted. A szerelem és a gyűlölet nagyon hasonló, intenzív érzések, és az ember gyakran bebeszéli magának, hogy gyűlöli a másikat, csak mert úgy könnyebb elviselni, hogy nincs vele. A másik lehetőség, hogy (ezt most nem gúnyból írom) nagyon ráérsz. Foglald le magad valamivel, hogy ne ezen gondolkozz.
2010. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny."


Szóval...szerintem még mindig szereted...

2010. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát amint elmagyaráztad a történetet,szerintem akkor a szűlei nem szeretek téged,vagy nem merte el mondani az igaszságot,h ne bántson meg.Ami a kérdésedet illeti,szerintem szereted...es vegűl is nincs amiért gyülöld,elhiszem h szereted őt,de ez van mindenkinek tiszteletbe kell tartani a döntését akár tetszik akár nem.
2010. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!